Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

Ronnie.cz testovači a jejich názory na Drive a BCAA Turbo

6.546 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

V předešlém článku jste poznali Ronnie.cz testovače a jejich sportovní zaměření. Představili jsme Vám suplementy od Dex Nutrition, které jsme jim zaslali, a zaměřili jsme se na obecné názory například ohledně designu, etikety nebo balení suplementů. Dnes se trochu podrobněji podíváme, jak jim šlapaly Drive a BCAA Turbo.

Drive

Drive je novým předtréninkovým suplementem v účinné a rychle vstřebatelné tekuté formě. Díky svému složení je vyhledáván sportovci, kteří vyžadují jak stimulaci k výkonu, tak opravdu znatelné napumpování.

Hodnocení Ronnie.cz testovačů

Klady:

 • tekutá forma
 • účinnost, funkčnost
 • koncentrace, napumpovanost
 • dlouhodobý příval energie, větší síla

Zápory:

 • ampulka není průhledná - těžko se odhaduje přesná půlka = jedna dávka

Marie Bouchalová - Nevěděla jsem, co od toho očekávat, jelikož nakopávače moc nepoužívám. Snažím se nabudit klasickým kofeinem. Ale byla jsem mile překvapena, hlavně tím, jak chutnal - výborná chuť grep a cherry. Působil v průběhu celého tréninku, což je pro mě velké plus, protože se snažím využít maximálně své síly, a Drive mě nenechal polevit. Tím pádem naprosto doporučuji.


Radka Kameníčková - Balení trochu nešťastné - 2 dávky v neprůhledné lahvičce, dávka se pak těžko odhaduje. Řešením je "lupnout" to tam celé, což Vás nabudí ještě tak na 3 hodiny po tréninku. Chuť příjemná, bez pachuti a bez nepříjemného pocitu v ústech a pálení žáhy po požití. Mravenčení jemné, ale pocit nabuzení výrazný, což je příjemný poměr.


Tatjana Butič - Jsem fanda občasného užívání preworkoutů, takže jsem na tenhle výrobek byla opravdu zvědavá. Sama jich mám vyzkoušených poměrně dost. Oceňuji balení ve formě ampulí, je to rychlé, pohodlné a čisté - nikde žádné prášení. Na druhou stranu jedna ampule má 50 ml, což jsou dvě dávky, a balení není moc průhledné, takže musíte odhadovat, kolik cca spolknout na jednu dávku. Chuť je teda síla, opravdu nic moc. Na konci velmi hořký. Účinky jsem cítila zhruba po prvních 10 - 15 minutách. Zahřátí, nástup energie, prokrvení... Mile mě potěšilo, že jsem neměla žádné mravenčení ani jiné nepříjemné pocity, což mi dělá bohužel problém u většiny preworkout produktů s citrulinem. Přes tohle všechno musím na konci opravdu ocenit výrobek za jeho účinnost a doporučit ho. Sama ho budu dále užívat. Komu ho nedoporučuji, jsou cvičenci, kteří si potrpí na chuť.


BCAA Turbo

BCAA Turbo od společnosti Dex Nutrition je tekutá forma vysoce koncentrovaných aminokyselin s rozvětveným řetězcem zastoupených v poměru 2:1:1. Každá monodóza obsahuje celkem 3000 mg aminokyselin, z toho 1500 mg L-leucinu, 750 mg L-isoleucinu a 750 mg L-valinu. BCAA Turbo dále obsahují energetický matrix, který stimuluje tělo k vyšším výkonům, a to díky obsahu beta alaninu, L-citrulinu, taurinu a kofeinu.

Hodnocení Ronnie.cz testovačů

Klady:

 • kapalná forma
 • 1 shot = 1 dávka
 • super regenerace svalů
 • chuť
 • BCAA s nakopávačem dohromady - dobré složení

Zápory:

 • svědění

Tomáš Krafek - Jedná se o takový lehčí nakopávač + BCAA. Shot jsem si dal před tréninkem a příjemně to nabudilo. Nebylo to tak silné jako Drive a dá se to tedy dobře použít pro lidi, na které je Drive už silný. Jako u Drivu mi tato chuť vyhovuje a nemám potřebu to ředit s vodou. Myslím, že svoje uplatnění si najde.


Luboš Balog - Chuť dobrá, měl jsem lepší, ale tyhle menší lahvičky jsou vždycky takové nakyslé, mi přijde. Ale super použití, vypiju, vyhodím, ideální. Pro mě zvláštní kombinace. Musím říct, že asi nemám zkušenost s BCAA, která by zároveň fungovala jako "nakopávač". :-) Ale fungovalo to, cítil jsem podpůrné látky do 15 minut po vypití, co se týče použití jako BCAA, poměr 2:1:1 super, ale dal bych trošku větší dávky, 5 g leucinu, poměr bych zachoval.


Patrik Herčzík - Zdání klame a stejně tak produkt BCAA Turbo, tentokrát se jedná o jednu dávku na rozdíl od produktu Drive. O jednu dávku, která je navíc obohacená o kofein, taurin, beta alanin a citrulin malát, tudíž o základní aminokyseliny charakterizující nakopávač. Super věc. Vlastně tu máme dva v jednom, ochranu svalů a povzbuzovač v jednom. Člověk tudíž nemusí míchat více věcí naráz a nemusí mít strach, že si rozhodí "aminokyselinový bazén" v krevním řečišti. Na vše stačí jedna lahvička. Nakopávací účinky jsou mírnější, přeci jen se nejedná čistě o nakopávač. Myslím, že pro ženy úplně ideální, něco, co není tak silné, avšak dodá Vám to energii a chuť k tréninku. Účinky se dostavují cca 5 - 10 minut od užití.


A jak jste na tom Vy?

Už jste vyzkoušeli nějaký z produktů od Dex Nutrition? Zajímá Vás, co říkají naši testovači na další suplementy? Těšit se můžete na pokračování a názory sportovců i na spalovače od Dex Nutrition.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra