Reklama:

Různé typy tréninků pod jednou střechou? VT Gym nabídne vše

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

VT Gym - jedinečný projekt, který vzniká propojením kompenzačního cvičení přímo se samotným gymem s několika sportovními odvětvími pod jednou střechou. 800 m2 nabídne klientům zázemí pro funkční trénink, kalisteniku neboli cvičení s vlastní váhou těla, fitness a kardio zónu, aerobní aktivity, weightlifting a powerlifting zónu, strongman vybavení, oddělený sál s projektorem pro semináře, kurzy a individuální i skupinové lekce a funkční sál pohybové diagnostiky, kompenzace, prevence a masáží. Chybět nebude ani bar, kde si budete moci vybrat z široké nabídky výživových doplňků a nápojů, a s ním spojené pohodlné posezení, které Vám bude vždy k dispozici.

Nové sportovní centrum se nachází v Praze - Kbelích a již bezy nabídne komplexní sportovní péči. Můžete se těšit nejen na specialisty v oboru a přátelskou atmosféru, ale hlavně na velmi spolehlivé, uživatelsky vstřícné stroje a vybavení od společností Life Fitness, Thorn+Fit, Marbo Fitness, Fitnema, Kettler a mnoho dalšího.

Tomáš Vágner

Působí jako osobní trenér a výživový poradce. Specializuje se na osobní tréninky zaměřené především na cílené formování postavy.

Kurzy a sportovní úspěchy:

  • Instruktor fitness - sportovní akademie Ronnie.cz
  • Instruktor kalisteniky World Calisthenics Organization - level 1,2
  • Tvář města Mělníka 2014
  • Sportovec města Mělníka 2015, 2016, 2017
  • zakladatel sportovního týmu Workout Mělník, z.s.
  • zakladatel sportovní akce Battlemania
  • bývalý hráč 1. ligy futsalu a fotbalu
  • ambasador společnosti USN - Ultimate Sport Nutrition
  • účastník několika soutěží ve streetworkoutu v ČR

Více nám o tomto projektu poví zakladatel Tomáš Vágner, který se v současné době věnuje zejména streetworkoutu a je také zakladatelem úspěšného sportovního týmu Workout Mělník.

Proč ses rozhodl založit komplexní sportovní centrum?

Stále se snažím motivovat své klienty, podporovat mládež a výstavbu venkovních hřišť, která dopomáhají aktivnímu cvičení. Na základě těchto zkušeností jsem i v roce 2016 založil projekt Battlemania, kde soutěží ti nejlepší atleti v silových disciplínách na hrazdě, bradlech a zemi. Již delší dobu, mám ale v hlavě myšlenku a sen založit si vlastní otevřený gym, ve kterém by lidé mohli využít veškerého kvalitního zázemí a vybavení pro jakýkoliv typ tréninku bez omezení a stále zůstali pod dohledem kvalifikovaných trenérů a sportovního fyzioterapeuta. A tak jsem se tento sen rozhodl zrealizovat a vznikl projekt, který ponese název VT Gym - komplexní sportovní centrum.

Kdy bude VT Gym otevřen?

Jsme ve fázi posledních stavebních úprav, vybavení a doladění systému v gymu. Chci mít pocit, že dáme návštěvníkům to nejlepší, takže chci určitě otevřít co nejdříve, ale jedině s tím, že bude vše připraveno. V tuto chvíli nechci určit přesné datum, ale plánujeme to v druhé polovině měsíce dubna.

A kde ho najdeme?

VT Gym se nachází v ulici Mladoboleslavská 347 v komerčně industriálním areálu Kbely - budova č.1 (mapa zde). Spojení na autobusy č. 185, 302 - zastávka Huntířovská je v blízkosti vjezdu v obou směrech a parkování je zajištěno přímo v areálu. Stanice metra C Letňany je také v blízkosti sportovního centra.

Kolik bude stát vstupné, permanentka?

Stále na našich webových stránkách nabízíme zvýhodněné permanentky před otevřením gymu za 790 Kč za měsíc a těší nás již teď velký zájem budoucích klientů o naše služby. Standardní měsíční permanentka bude stát 1200 Kč a je pro nás prioritou v naší nabídce. Jednorázové vstupné bude za 160 Kč. V ceně každé permanentky budou různé výhody a hodina s fyzioterapeutem zdarma. Provede Vám vstupní funkční diagnostiku a vyhodnotí, čemu byste se měli při cvičení vyhnout, co naopak podpořit atd.

Budu rád, když podpoříte náš nový VT Gym a společně se brzy uvidíme na místě!

Více informací najdete na webových stránkách VT Gym nebo na sociálních sítích gymu - na Facebooku nebo Instagramu.


Podívejte se na vizualizaci nového VT GymuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.04.19:26Poman - Určitě se stavím až budu v okolí. Ale budu taky chtít hodi..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra