Reklama:

Reebok CrossFit Games Open 2018 - WOD 18.3

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Reebok CrossFit Games Open 2018 - výsledky po WODu 18.2
Kalendář soutěží CrossFitu 2018
CrossFit: Slovník cviků a pojmů

Workout třetího týdne celosvětové soutěže Reebok CrossFit Games Open je venku. Jak říká šéftrenérka HQ CrossFit Nicole Carrol, náročnost tohoto workoutu tkví v tom, že vyžaduje zvládnutí technicky náročných pohybů ve vysokých tepech, přičemž hlavní zatěžovanou partií budou ramena, ramena a zase ramena. Klíčem k úspěchu při plnění tohoto úkolu bude dle Nicole vyrovnané tempo, plynulost a klidná hlava. Zbrklým spěchem nebo panikařením při chybě si jen pohoršíte, správnou cestou je soustředěnost, díky které eliminujete chyby.

Co se týče double unders, kterých čekají závodníky rovné čtyři stovky, doporučuje Nicole Carroll co nejdelší sety. Ohledně dalších částí workoutu radí: "Pokud potřebujete odpočinek na overhead squats, dopřejte si jej dřív, než budete selhávat. Odpočívejte ale kratší čas, než myslíte, že byste potřebovali, a pokračujte dále. U snatche určitě nedělejte squat snatch, i když je povolený, vyberte si power snatch nebo muscle snatch. Na muscle-upech se snažte o co nejdelší série, přestávky vkládejte s rozmyslem a co nejvíc minimalizujte jejich délku."

Velký důraz klade Nicole Carroll i na maximální efektivitu každého pohybu za účelem úspory energie. "Při muscle-upech mějte lokty u těla, při overhead squats udržte aktivní ramena a při snatchi se snažte o přímou dráhu činky nad hlavu a švihadlo roztáčejte zápěstím. To se může v konečném důsledku na Vašem výkonu podepsat velmi významnou měrou."

Tak a teď už nezbývá nic jiného, než se pořádně zahřát a rozcvičit, připravit náčiní a odstartovat stopky. Hodně štěstí!

Open workout 18.3 - 2 kola na čas
time cap 14 minut
opakování cvik
100 double unders
20 overhead squats
100 double unders
12 ring muscle-ups
100 double unders
20 dumbbell snatches
100 double unders
12 bar muscle-ups


Standardy pro Open workout 18.3Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra