Reklama:

Najdi a vyhraj! (10/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Nesnáším chipsy. Neboli bramborové lupínky. Neboli brambůrky. Opečené tenké plátky brambor nasáté tukem, obalené solí a zabalené do pytlíku, který šustí tak, že přehluší i televizní reklamu. Proč taková averze k těm křupavým bramborovým zlaťákům, ať už slaným, kořeněným, nebo s příchutí slaniny? Protože reprezentují pasivní a konzumní styl života, který se mi hluboce příčí, protože se po nich tloustne a cévy se zanášejí cholesterolem a proto, že když už si jednou vezmu hrstičku, nedokážu odolat, abych si nevzala druhou a třetí... Bramborové chipsy jsou mor, říkám, a navíc mi kazí image moderního člověka, který přistupuje zodpovědně ke svému zdraví, zná aktuální trendy zdravé výživy a #vicoji.

Ovšem proteinové chipsy, to je zcela něco jiného! Jsou chutné, zdravé a neznetvoří mé tělo nehezkými faldy (pokud je nejíte po kilech). Navíc, ani jako zástupci nekompromisního fitness stravování se nemusíte stydět jíst je na veřejnosti (Martine), renomé uvědomělé osobnosti Vám určitě nepokazí. Ba naopak. S proteinovými chipsy budete zdraví a zároveň in!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 3 ks chutných proteinových chipsů od společnosti Fiteo, které jsou plné semínek slunečnice, lnu a... a třetí druh semínek je odpovědí na naši soutěžní otázku! Jsou pečené, nikoli smažené, mají jedinečnou a neotřelou originální chuť, vůni a křupavost. Tak držíme na tyhle dobroty palce!


Jaká semínka kromě slunečnicových a lněných obsahují proteinové chipsy Fiteo?

Najdi a vyhraj! (10/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaká další semínka se v proteinových chipsech nacházejí?
dýňová
sezamová
chia
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 03. 2018 v 08:00 a končí 15. 03. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (09/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, která ze tří nabízených potravin má nejvyšší obsah bílkovin. Správná odpověď zní: tempeh.

Vylosováni byli a Diet Drink od společnosti MaxxWin získali:

  • Ondřej Plojhar - plojhi@...cz
  • Kristýna Kotlabová - kristynakotlabova@...cz
  • Lenka Gerbocová - lenka.gerbocova@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Lukáš neváhal a podělil se s námi o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Doufáme, že mu chutná (Lukáši, těšíme se na slíbenou recenzi na Instagramu :), děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra