Reklama:

24 hodin s... Janem Turkem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dnes Vám společně s Honzou Turkem přinášíme velmi exkluzivní video. Vítejte u videa 24 hodin s Janem Turkem.

Zajímá Vás, jak vypadá běžný den Elite profesionálního kulturisty? V tomto videu Vám Honza představuje své běžné denní aktivity, mezi které patří například příprava jídla, trénink či volný čas s přítelkyní.

Honza je opravdu srdcař, který kulturistice obětuje opravdu vše. Jak se nám svěřil, v jeho každodenním životě je na prvním místě režim. Není se čemu divit. Provozovat sport na profesionální úrovni si vyžaduje naprosté soustředění. Honza má ale to štěstí, že na svou přípravu není sám. Pravou rukou mu je jeho přítelkyně Monča, která je Honzovi psychickou, ale také fyzickou podporou. Díky ní má mimo jiné připravené krabičky na každý den, které jsou velmi chutné a výživné (kameraman může potvrdit :)).

Honza se nyní nachází v odpočinkové fázi. Jeho režim není natolik přísný, přesto se ale můžete přesvědčit, že jídelníček a trénink dodržuje velmi svědomitě. Nekompromisní kontrolou mu je jeho trenér Radek Neumann, se kterým se v tomto videu sešel, aby odcvičili společný trénink zad a bicepsu.

S Honzou doufáme, že Vás dnešní video zaujme a můžeme Vás ujistit, že již nyní připravujeme březnový videolog. Rád opět připomenu, že Honzu můžete sledovat na Facebooku a Instagramu.


24 hodin s... Janem TurkemLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra