Reklama:

Arnold Classic v kulturistice vozíčkářů 2018 - výsledky a fotografie

15.126 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V prostorách amerického Columbus Convention Center ve dnech 2. a 3. března probíhá letošní ročník multisportovního Arnold Sports Festivalu, v rámci kterého dostávají příležitost také závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Už během pátku se na pódiu představili profesionálové nastupující v kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique žen, figure žen a fitness žen, sobotní část programu pak svým vystoupením zahájili profesionální kulturisté vozíčkáři.

Na v pořadí třetím ročníku Arnold Classic pro tuto kategorii se jich představilo devět a na pódiu stejně jako vloni nechyběl český profík Daniel Minster. Soutěž pro něj i jeho soupeře začala volnými sestavami, na které navázala individuální prezentace povinných póz. Pak již přišla na řadu vyvolávání. V tom prvním, které bylo klíčové pro dobré umístění, dostali příležitost Gabriele Andriulli, Harold Kelley, Reggie Bennett a právě Daniel Minster, jenž v tu chvíli na pódiu bojoval s borci, kteří se svým postižením v nižší oblasti míchy byli proti němu ve výhodě.

Daniel Minster na Arnold Classic 2018

Šestačtyřicetiletý Harold Kelley, jenž svou dominancí na pódiu bez jakéhokoliv přehánění představuje jakéhosi Ronnieho Colemana kulturistiky vozíčkářů, na soutěži nedopustil překvapení. Díky svým objemům, pěkným tvarům a plnosti svalů bral zasloužené vítězství a triumf tak slavil už na třináctém z dosavadních patnácti profesionálních klání v jeho kategorii. Ke druhému místu se překvapivě, avšak zcela zaslouženě probojoval v životní formě závodící Reggie Bennett. Závodník, který je na vozík upoután od třinácti let poté, kdy byl postřelen při hře se zbraní, byl vysekaný na prach, přidal k tomu i parádní tvary a Haroldu Kelleymu nemohl konkurovat jen proto, že na něj ztrácel v celkové mohutnosti.

Třetí tentokrát skončil Ital Gabriele Andriulli, další pozice ve výsledkové listině pak již patří Danielu Minsterovi, jenž tak v Columbusu po loňském bronzu znovu vybojoval perfektní výsledek. Jeho nejvýraznější předností byla celková mohutnost. Zaslouženou pozornost poutal brutálním svalovým rozvojem ramen a paží i fantastickou nejsvalnatější pózou. Jako poslední se do nejlepší pětice při svém profesionálním debutu probojoval Steven Lister, jenž do profesionálního tábora zamířil po loňském absolutním vítězství na NPC Wheelchair Nationals.


Výsledky Arnold Classic 2018 v kulturistice vozíčkářů:

  1. Harold Kelley
  2. Reggie Bennett
  3. Gabriele Andriulli
  4. Daniel Minster
  5. Steven Lister
  6. Adelfo Cerame
  7. Antoni Khadraoui
  8. Johnny Quinn
  9. Kyle RobertsLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.03.23:12JIIIIIK - dobře
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 116 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra