Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (09/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Facebook, Instagram i YouTube jsou dnes plné dokonalých lidí, dokonalých těl a dokonalých životů. Takové profily jsou jistě motivující, dokážou být ovšem také zdrojem frustrace. Řekněme, že jste začali cvičit, podařilo se Vám shodit nebo přibrat pěkných pár kilogramů a vypadáte i cítíte se mnohem lépe. I když se Vám ale podařilo udělat z osobního pohledu velký pokrok, jste denně konfrontováni s "tisícem lidí", kteří mají mnohem lepší výsledky než Vy. A ten Váš úspěch naráz tak nějak bledne. Dokonalí nejste ani zdaleka a nikdo Vás neobdivuje.

To je ale omyl. I když nemáte tisícovky followerů, je okolo Vás spousta lidí, kteří Vás sledují. Vídají Vás v práci, ve škole, v obchodě nebo třeba na zastávce autobusu, jsou to Vaši přátelé nebo kolegové. Jste pro ně inspirací a možná, že zrovna Vy budete nakonec jedním z impulzů, proč se rozhodnou změnit svůj život a řeknou si, že to dokážou také. Neznají sice žádné fitness modely ani bikiny fitnessky, ale vidí, že vypadáte dobře a odvedli jste kus práce.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží dietní koktejl Diet Drink s obsahem všech potřebných živin pro zdravý životní styl od společnosti MaxxWin.


Která potravina má nejvyšší obsah bílkovin?

Najdi a vyhraj! (09/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která potravina má nejvyšší obsah bílkovin?
tarhoňa
quinoa
tempeh
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 01. 03. 2018 v 08:00 a končí 08. 03. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (08/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké je dosud nejlepší umístění Shawna Rhodena na Mr. Olympia. Správná odpověď zní: 2. místo.

Vylosováni byli a knihu 99: Hokejové příběhy Wayna Gretzkého od vydavatelství Albatros Media získali:

  • Jiří Muzikant - jmuzikant@...cz
  • Sabrina Frömlová - sabrina.fromlova@...cz
  • Oleg Molitoris - olesko460@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Barbora se s námi podělila o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 8. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra