Reklama:

Turbo-kondice? Proč ne!

3.228 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

K viditelným a měřitelným pokrokům ve sportovním výkonu přispívá mnoho faktorů. Vhodná dieta, účinné doplňky stravy, správné zaměření na konkrétní oblast sportu, regenerace, a samozřejmě celkově vhodné pojetí tréninku. Právě ten rozhoduje o tom, jak rychle se dostaví požadovaný pokrok. Věděli jste ale, že tuto rychlost lze efektivně ovlivnit?

V tréninkovém cyklu je nejdůležitější proces viditelného zlepšování. Není důležité, zda zvedáme těžší závaží, provádíme více sérií nebo cvičíme déle a intenzivněji. Podstatný je postupný progres. Na každém tréninku bychom měli zaznamenat alespoň minimální posun. I jedna série navíc nebo činka o 2 kg těžší reprezentuje pokrok, který se stává pozitivní motivací. Je to stejné jako v jiných lidských činnostech - když vidíme zlepšení, baví nás to a příště to zkusíme zase. Nicméně přirozený vývoj má své limity a v určitém stádiu zjistíme, že to dál jen tak nepůjde. Nebo minimálně ne tak, jak bychom očekávali.

Jak tedy vytěžit z každého tréninku maximum a přinutit tělo k intenzivnější práci? Asi neobjevíme Ameriku, když řekneme, že je moudré mu pomoci vhodnou stimulací. Takovou může být nový doplněk stravy BCAA Turbo. Aminokyseliny v něm obsažené dodávají tělu během tréninku potřebnou energii. Díky tomu má organismus stále dostupnou a lehce dosažitelnou zásobu, z níž se dá čerpat. Komplexní přípravek obsahuje i další podpůrné látky. Citrulin malát rozšiřuje cévy, čímž napomáhá účinnějšímu přesunu aktivních složek do pracujících svalů, zatímco porce kofeinu dovolí zvýšit intenzitu tréninku a navíc během celého tréninku pomůže udržet soustředění. Nejdůležitější složku, která umožní cvičit déle a vykonávat více sérií během tréninku, představuje beta-alanin. Produkt BCAA Turbo ho obsahuje až 2000 mg v jednom balení. Tato látka způsobuje nárůst hladiny karnozinu, jehož zásluhou se nezanedbatelně zvýší výdrž organismu. BCAA jsou spolu se sacharidy dodatečně využívány při vytváření energie pro pracující svaly. Velmi užitečným pomocníkem je i taurin, který má vliv na proces regenerace svalů po intenzivním tréninku. Díky tomu lze cvičit častěji a viditelný efekt se dostaví rychleji. A v neposlední řadě porce BCAA Turbo přispěje k ochraně svalů během dne a dodá energii i tomu, kdo se zrovna nepotí v tělocvičně.

Pozitivní výsledky jsou patrné téměř okamžitě, o čemž se na vlastní kůži přesvědčili i někteří vrcholoví sportovci.

BCAA jsou jedním z nejúčinnějších doplňků, které lze použít. Přidání takových složek jako taurin, beta-alanin nebo L-citrulin potom způsobí, že se očekávaný progres dostaví velmi brzy. Tahle kombinace funguje opravdu hodně dobře.
profesionální kulturista, trenér a fitness model Martin Mester

Produkt BCAA Turbo představuje moderní generaci vyvážených produktů. Jeho účinky se dostaví, ať už se užívá před tréninkem, během tréninku, nebo prostě jen v průběhu dne. Tak proč ho nevyzkoušet?Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 98 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra