Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Ms. & Mr. America IFBB Cup 2018: Kdo získal IFBB Elite profi kartu?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Dny 16. až 18. února v kolumbijské Bogotě přinesly letošní první velkou amatérskou soutěž mezinárodní federace IFBB, když zde v rámci klání s názvem Ms. & Mr. America IFBB Cup došlo na souboje o IFBB Elite profesionální karty. Těch na akci podle propozic mělo být ve hře hned dvaadvacet, po závodech jsme však v závislosti na dostupných informacích napočítali "pouze" dvě desítky nových profesionálů. Vycházeli jsme přitom jak z informací zveřejněných samotnými závodníky, tak i ze zpráv, které publikoval kolumbijský svaz kulturistiky a fitness.

V královské kategorii, za kterou bez ohledu na rozdíly v jednotlivých sportovních federacích může být považována kulturistika mužů, profi kartu získali nejméně čtyři borci. Kromě absolutního vítěze Brayana Narvaeze, jenž ještě vloni nastupoval mezi juniory, se k profesionálům mezinárodní federace IFBB zařadili také Fabricio Arana, Misael Avila a Fanor Trujillo. Dalšími novými profesionály jsou Jaiver Copete Lenis, Endierich Rahming, Richardo Daniels (všichni physique mužů), Erick Sanchez, Johnny Maxis (oba klasická kulturistika mužů), Briger Renteria, Eusebio Mosquera (shodně muscular physique mužů), Liz Miño (physique žen), Patricia Correa, Sandra Martinez Bohorquez (obě bodyfitness žen), Madelyne Ramirez, Veronica Zorrilla, Viola Elba (všechny wellness fitness žen), Diany Terrero, Raffaela Cornejo a Yesenia Orozco (shodně bikiny fitness žen).

Za Ms. & Mr. America IFBB Cup 2018 se nyní ohlížíme prostřednictvím tabulek s výsledky i prostřednictvím několika fotografií. Snímky kromě nových IFBB Elite profesionálů zachycují také talentované juniorské kulturisty Daniela Caiceda a Carlose Emanuela Longoriu.

Fitness mužů

p. č. jméno stát
1. 1 Giovany Alberto Valencia Achuri Kolumbie

Games klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát
1. 2 Erick Armando Sanchez Guatemala
2. 3 Hector Alfredo Donis Guatemala
3. 4 Juscelino Santos Brazílie
4. 5 Alfonso Molina Salvádor

Games klasická kulturistika mužů nad 171 cm

p. č. jméno stát
1. 7 Cesar Eliecer Taparcua Kolumbie
2. 6 Abraham Danilo Herrera Dominikánská republika
3. 8 Arturo Campos Mexiko

Games klasická kulturistika mužů - absolutní vítětz

p. č. jméno stát
1. 2 Erick Armando Sanchez Guatemala
2. 7 Cesar Eliecer Taparcua Kolumbie

Fitness dívek

p. č. jméno stát
1. 10 Sofia Corral Kolumbie
2. 9 Gabriela Bolaos Kolumbie
3. 11 Angela Llanos Kolumbie

Kulturistika juniorů do 80 kg

p. č. jméno stát
1. 13 Daniel Caicedo Kolumbie
2. 14 Juan Campo Ekvádor
3. 12 Leonardo Terrazas Mexiko

Kulturistika juniorů nad 80 kg

p. č. jméno stát
1. 16 Carlos Emanuel Longoria Mexiko
2. 15 Diego Olaguibel Mexiko

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 13 Daniel Caicedo Kolumbie
2. 16 Carlos Emanuel Longoria Mexiko

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát
1. 22 Bracho Sthormes Paul Jose Venezuela
2. 21 John Bejarano Kolumbie
3. 17 Jimmy Decius-Norius Bahamay
4. 23 Jorge Gomez Kolumbie
5. 18 Sergio Reyes Guatemala
6. 20 Eric Walter Torres Mexiko
7. 19 Giovanni Ferrari Peru
8. 24 Gomez Chacon Jose Fernando Kolumbie

Kulturistika mužů masters nad 45 let

p. č. jméno stát
1. 25 Victor Manuel Charcopa Preciado Ekvádor
2. 27 Luigi Patuzzo Peru
3. 26 Lucas Cilich Peru
4. 28 Eugenio Caicedo Kolumbie

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 22 Bracho Sthormes Paul Jose Venezuela
2. 25 Victor Manuel Charcopa Preciado Ekvádor

Bodyfitness masters nad 35 let

p. č. jméno stát
1. 30 Patricia Correa Kolumbie
2. 29 Juana Noelia Maura De Valenzuela Dominikánská republika

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát
1. 34 Sandra Martinez Bohorquez Kolumbie
2. 31 Simone De Castro Brazílie
3. 33 Jaqueline Cadena Ekvádor
4. 32 Siomara Guerrero Aruba

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 30 Patricia Correa Kolumbie
2. 34 Sandra Martinez Bohorquez Kolumbie

Physique žen

p. č. jméno stát
1. 37 Liz Miño Paraguay
2. 35 Lorraine Elaine Lafleur Bahamay
3. 36 Fernanda Beserra Brazílie

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát
1. 38 Erick Armando Sanchez Guatemala
2. 39 Diego Galindo Kolumbie

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno stát
1. 40 Hector Alfredo Donis Guatemala

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno stát
1. 41 Viola Elba Dominikánská republika

Wellness fitness masters

p. č. jméno stát
1. 42 Jan Daniela Aguila Toledo Mexiko
2. 43 Michelle Cristhina Brazílie

Bikiny fitness masters

p. č. jméno stát
1. 48 Yesenia Orozco Itálie
2. 45 Fany Del Valle Araujo Venezuela
3. 47 Luz Yate Kolumbie
4. 49 Anita Szymczak Polsko
5. 46 Maria Jose Gonzalez Paraguay
6. 50 Natalie Neurouth Mexiko
7. 44 Pridah Suero Diaz Dominikánská republika

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno stát
1. 52 Diana Marcela Roldan Kolumbie
2. 119 Laura Martinez Kolumbie
3. 51 Nieto Montes Peru
4. 212 Manuela Guitierrez Kolumbie

Physique juniorů

p. č. jméno stát
1. 53 Carlos Pou Dominikánská republika
2. 56 Celio Junior Toledo Brazílie
3. 55 Victor Manuel Compan Ruiz Mexiko
4. 54 Edgar Garcia Kolumbie
5. 57 Roger Ortez Salvádor

Physique mužů masters

p. č. jméno stát
1. 60 Roman Morera Kostarika
2. 59 Jose Miguel Soriano Dominikánská republika
3. 58 Pedro Musa Dominikánská republika

Kulturistika mužů do 65 kg

p. č. jméno stát
1. 61 Sergio Reyes Guatemala
2. 64 Wellington Daniel Luna Mera Ekvádor
3. 62 Jaime De Orta Kolumbie
4. 63 Cesar Evelio Herrera Kolumbie

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát
1. 66 Fanor Trujillo Kolumbie
2. 67 Wilson Maldonado Kolumbie

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát
1. 69 Brian Narváez Kolumbie
2. 68 Carlos Morales Mexiko
3. 70 Julio Cesar Rico Kolumbie

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát
1. 99 Misael Avila Mexiko
2. 92 Jimson Benito Curaçao
3. 97 Jorge Byron Tello Valencia Ekvádor
4. 93 Jimmy Decius-Norius Bahamay
5. 95 Josue Torres Mexiko
6. 96 Giovanni Ferrari Peru
7. 94 Erandi Jesus Benito Vargas Mexiko
8. 91 Carlos Rivera Kolumbie
9. 98 Mauricio Muoz Kolumbie
10. 100 Edelio Alvarez Venezuela

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát
1. 104 Fabricio Arana Kolumbie
2. 106 Bracho Sthormes Paul Jose Venezuela
3. 105 Claudio Hernandez Ekvádor
4. 103 Eric Walter Torres Mexiko
5. 102 Johnny Maxis Peru
6. 101 Luis Aquino Dominikánská republika
7. 107 Fabio Ballesteros Kolumbie

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát
1. 183 Gustavo Mercado Argentina
2. 182 Yeison Fabian Pena Kolumbie
3. 184 Jorge Luis Escalera Mexiko
4. 185 Sergio Villaba Mexiko
5. 181 Joey Rolle Bahamay

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát
1. 188 Eder Lozano Kolumbie
2. 187 Fabricio Pacholok Dos Santos Brazílie
3. 186 Diego Olaguibel Mexiko

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 69 Brian Narváez Kolumbie
2. 104 Fabricio Arana Kolumbie
3. 99 Misael Avila Mexiko
4. 183 Gustavo Mercado Argentina
5. 61 Sergio Reyes Guatemala
6. 188 Eder Lozano Kolumbie
7. 66 Fanor Trujillo Kolumbie

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát
1. 114 Yesenia Orozco Itálie
2. 108 Katiusca Garcia Chile
3. 111 Liz Berrocal Kolumbie
4. 109 Josela Bottarelli Argentina
5. 110 Fabiana Ferraz Dias Brazílie
6. 113 Arredondo Lopez Prissilla Mexiko
7. 112 Diana Salazar Kostarika

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát
1. 115 Diany Terrero Dominikánská republika
2. 118 Camile Marins Dos Santos Brazílie
3. 116 Dalia Mordechay Del Jesus Dominikánská republika
4. 117 Carolina Vaca Restrepo Kolumbie
5. 120 Zumara Del Rocio Rincon Ahumada Kolumbie
6. 213 Manula Guitierrez Kolumbie
7. 121 Daniela Martin Venezuela

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát
1. 160 Stephani Rodriguez Jimenez Dominikánská republika
2. 163 Luz Yate Kolumbie
3. 161 Maria Jose Gonzalez Paraguay
4. 162 Ortiz Saavedra Lina Marcela Kolumbie

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát
1. 198 Shannen Murrugarra Peru
2. 214 Fany Del Valle Araujo Venezuela
3. 199 Valeria Pinzon Kolumbie

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát
1. 203 Silvia Vargas Perez Kolumbie
2. 200 Bernely Abreu Erazo Dominikánská republika
3. 202 Josephine Elvina Mattew Svatý Martin
4. 201 Diana Cardozo Kolumbie

Bikiny fitness žen nad 169 cm

p. č. jméno stát
1. 206 Rafaela Cornejo Ekvádor
2. 205 Viviane Alves Brazílie
3. 204 Pridah Suero Diaz Dominikánská republika

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 115 Diany Terrero Dominikánská republika
2. 206 Rafaela Cornejo Ekvádor
3. 114 Yesenia Orozco Itálie
4. 160 Stephani Rodriguez Jimenez Dominikánská republika
5. 203 Silvia Vargas Perez Kolumbie
6. 198 Shannen Murrugarra Peru

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát
1. 73 Patricia Correa Kolumbie
2. 71 Simone De Castro Brazílie
3. 75 Andrea Chavez Kolumbie
4. 72 Siomara Guerrero Aruba
5. 74 Ana Ospina Kolumbie

Bodyfitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát
1. 79 Sandra Martinez Bohorquez Kolumbie
2. 164 Natalie Neurouth Mexiko
3. 78 Jaqueline Cadena Ekvádor
4. 76 Juana Noelia Maura De Valenzuela Dominikánská republika
5. 77 Ana Correa Kolumbie

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 73 Patricia Correa Kolumbie
2. 79 Sandra Martinez Bohorquez Kolumbie

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát
1. 80 Tarran Knowless Harvey Bahamay
2. 82 Carlos Mena Kolumbie
3. 84 David Preciado Kolumbie
4. 83 Wbeiman Chicue Kolumbie
5. 81 Rafael Porto Carboni Brazílie

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát
1. 90 Cesar Escobar Salvádor
2. 87 Juan Celedon Kolumbie
3. 88 Marcos Augusto Tincopa Argentina
4. 89 Juan Mantilla Kolumbie
5. 85 Pedro Musa Dominikánská republika
6. 86 Rodolfo Enrique Mercado Kolumbie

Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno stát
1. 153 Richardo Daniels Jamajka
2. 156 Jorge Alberto Roman Azuaje Venezuela
3. 158 Josue De Jesus Ekvádor
4. 157 Carlos Hidalgo Kolumbie
5. 154 Alvinson Solina Bonaire
6. 152 Forbes Pautt Reynales Kolumbie
7. 155 Jorge Manuel Santiago Bonaire
8. 151 Antonio Vazquez Dominikánská republika
9. 159 Alejandro Rojas Kolumbie

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát
1. 194 Rahming Endierich Bahamay
2. 196 Ferney Landazuri Kolumbie
3. 193 Rengifo Ceballos Manuel Alejandro Kolumbie
4. 190 Kevin Banegas Kolumbie
5. 189 Victor Duval Dominikánská republika
6. 191 Celio Junior Toledo Brazílie
7. 195 Roman Morera Kostarika
8. 197 Julio Tejada Kolumbie
9. 192 Jose Mancero Ekvádor

Physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát
1. 209 Jaiver Copete Lenis Kolumbie
2. 207 Carlos Pou Dominikánská republika
3. 211 Roger Ortez Salvádor
4. 208 Jose Miguel Soriano Dominikánská republika
5. 210 Michael Soto Chile

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 209 Jaiver Copete Lenis Kolumbie
2. 194 Rahming Endierich Bahamay
3. 153 Richardo Daniels Jamajka
4. 90 Cesar Escobar Salvádor
5. 195 Roman Morera Kostarika
6. 80 Tarran Knowless Harvey Bahamay
7. 53 Carlos Pou Dominikánská republika

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát
1. 122 Erick Armando Sanchez Guatemala
2. 124 Jose Silvio Angulo Kolumbie
3. 129 Felipe Rodriguez Kolumbie
4. 125 Hector Alfredo Donis Guatemala
5. 126 Diego Galindo Kolumbie
6. 127 Juscelino Santos Brazílie
7. 123 Alejandro Martin Zitta Argentina
8. 128 Alfonso Molina Salvádor

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát
1. 130 Cesar Eliecer Taparcua Kolumbie
2. 131 Orlando Vargas Kolumbie

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát
1. 132 Johnny Maxis Peru
2. 133 Edelio Alvarez Venezuela

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát
1. 134 Abraham Danilo Herrera Dominikánská republika
2. 135 Arturo Campos Mexiko

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 122 Erick Armando Sanchez Guatemala
2. 132 Johnny Maxis Peru
3. 130 Cesar Eliecer Taparcua Kolumbie
4. 134 Abraham Danilo Herrera Dominikánská republika

Wellness fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát
1. 140 Madelyne Ramirez Kolumbie
2. 139 Eilen Ayala Kolumbie
3. 137 Viola Elba Dominikánská republika
4. 141 Castaeda Avellan Dayany Marlyng Venezuela
5. 136 Jhovianny Rosario Gomez Dominikánská republika
6. 138 Paola Gabriela Betacourt Mexiko
7. 143 Valentina Luna Kolumbie
8. 142 Kristell Barrero Kolumbie

Wellness fitness žen nad 158 cm

p. č. jméno stát
1. 149 Veronica Zorrilla Kolumbie
2. 146 Deisy Carolina Perez Kolumbie
3. 150 Sofia Garcia Mexiko
4. 144 Elisa Maria Alcantara Dominikánská republika
5. 145 Jan Daniela Aguila Toledo Mexiko
6. 148 Leidy Duque Kolumbie
7. 147 Michelle Cristhina Brazílie

Wellness fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 140 Madelyne Ramirez Kolumbie
2. 149 Veronica Zorrilla Kolumbie
3. 41 Viola Elba Dominikánská republika
4. 145 Jan Daniela Aguila Toledo Mexiko

Muscular physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát
1. 167 Eusebio Mosquera Kolumbie
2. 169 Julio Cesar Medina Castillo Ekvádor
3. 168 Herby Kevin Herrera Venezuela
4. 165 Maximo Mendez Dominikánská republika
5. 170 Carlos Tapia Ekvádor
6. 166 Alejandro Castro Kolumbie
7. 171 Esteban Gomez Kolumbie

Muscular physique mužů nad 173 cm

p. č. jméno stát
1. 180 Briger Renteria Kolumbie
2. 173 Jose Luis Martinez Dominikánská republika
3. 175 Mahfuz Alfredo Hawit Villela Honduras
4. 179 Leonardo Varela Kostarika
5. 174 Leonardo Jose Andarcia Dominikánská republika
6. 172 Maximo Sarraff Dominikánská republika
7. 178 Alejandro Palima Venezuela
8. 176 Fabian Perez Ekvádor
9. 177 Hernandez Montoya Juan Guillermo Kolumbie

Muscular physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 180 Briger Renteria Kolumbie
2. 167 Eusebio Mosquera Kolumbie


Foto:
www.facebook.com / Miss y Mister America IFBB Cup


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra