Reklama:

Najdi a vyhraj! (07/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Epidemie chřipky, rýmiček, nachlazení a viróz všeho druhu je v plném proudu, a kdo celou zimu zdravý stál, již stojí opodál. Nemoc je totiž vděčným tématem k hovoru, ke kterému má každý co říct. Pokud jste ovšem zdraví jako dědečkem, babičkou, Evičkou, pejskem, kočičkou a myškou právě vytažená řepa, z těchto diskuzí Vás to diskvalifikuje a mnoho přátel si nezískáte ani větami typu: "Ty seš nemocnej, protože máš imunitu na prd!"

Já se bez mučení přiznám, že asi imunitu na prd mám taky, protože nějaké to onemocnění mám za minulý týden už za sebou, ovšem alespoň mě to inspirovalo k nastolení tématu, které zlepší životy nám všem. Téměř každý má totiž nějaký ten recept, jak tu či onu chorobu spolehlivě zahnat, případně alespoň co nejvíce urychlit její průběh. Jaký je ten Váš recept? Mám se naložit do česneku, nebo raději do cibule? Kolik gramů vitamínu C do sebe mám nacpat? A není lepší ovoce? A pokud ano, mám si sehnat kiwi, nebo spíš něco lysejšího? Slivovice - kdy a kolik? Co zabírá Vám?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží konopný protein Hemp Protein (125 g) s příchutí kokos a ananas, bio konopný protein Bio Hemp Protein (125 g), sacharidovo-proteinový nápoj Hemp Mass Gainer (125 g), tyčinku Hemp Protein Power s kešu oříšky a tyčinku Hemp Energy Bar s chia semínky od společnosti Zelená Země.


Jakou metodu konzervace používá lidstvo nejdéle?

Najdi a vyhraj! (07/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou metodu konzervace používá lidstvo nejdéle?
sterilizace
sušení
vakuování
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 15. 02. 2018 v 08:00 a končí 22. 02. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (06/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který kulturista "zlaté éry" letos navštíví MČR v Lysé nad Labem. Správná odpověď zní: Tom Platz.

Vylosováni byli a lahodné mandlové máslo s bílou čokoládou a kokosem od společnosti Big Boy získali:

  • Ondřej Baleka - ondrej.baleka@...cz
  • Veronika Mádlová - vmadlova@...cz
  • Lukáš Jirkovský - nhcr.lukas@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 22. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 55 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra