Reklama:
Už jen dnes: 2270 g + 1000 g proteinu ZDARMA
Na dva dny prodlužujeme akci na CFM protein s 1000g balením zdarma! Více zde.

Jak urychlit proces hubnutí?

3.659 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

L-karnitin je všeobecně známou a hojně používanou aminokyselinou. Uplatnění najde všude tam, kde je potřeba urychlit proces hubnutí a posílení kardiovaskulárního systému. V mnoha doplňcích stravy lze nalézt spojení L-karnitinu s jinými složkami. Ale pozor! Ne vždy se jedná o šťastné kombinace.

Pokud se L-karnitin vhodně podpoří L-citrulinem, výsledek je až překvapivý. Právě na tuto formuli vsadil přípravek Carnitiv, který se svou účinností zásadně odlišuje od jiných produktů obdobného zaměření. L-karnitin má vliv na metabolismus mastných kyselin. Přesouvá je do mitochondrií, kde jsou následně přeměňovány na energii. Díky tomu se zásoby tukové tkáně zmenšují. Právě proto je použití L-karnitinu před tréninkem a během jídla tak účinné.

A jak funguje přidání L-citrulinu? Jednoduše řečeno přesně tak, jak bychom si to představovali. L-citrulin účinně podporuje krevní oběh v lidském těle. Díky stimulaci tvorby oxidu dusnatého jsou svaly a orgány lépe prokrvené. A právě v krvi pak L-karnitin může "odchytávat" mastné kyseliny a přepravovat je do mitochondrií.

Díky kombinaci, která je zastoupena v přípravku Carnitiv, je L-karnitin schopen plnit svou roli velmi rychle a účinně. L-citrulin má navíc vliv na zvýšení výdrže, což dovoluje cvičit déle a spalovat tak ještě více tuků. Spojení L-karnitinu a L-citrulinu se často doporučuje osobám, které potřebují upravit stav svého krevního oběhu. Je totiž známo, že L-karnitin jako silný antioxidant podporuje funkci cév, zatímco L-citrulin cévy rozšiřuje, čímž zlepšuje průtok krve v lidském těle.

Karnitin představuje jednu z nezbytných aminokyselin pro všechny, kdo se chtějí zbavit podkožního tuku nebo nadváhy. Proto by se měl stát základním doplňkem výživy každého sportovce, který holduje vytrvalostním či silovým sportům. Nezáleží přitom na úrovni - stejně dobře podpoří výkonnostního sportovce i amatéra. Rozhodně jde o lepší variantu, než jakou reprezentují různé "fat burnery" formulované převážně na bázi kofeinu,
profesionální kulturista, trenér a fitness model Martin Mester

Přípravek Carnitiv se tedy přímo nabízí jako ideální doplněk stravy pro osoby, které chtějí zhubnout, a pro sportovce, kteří chtějí omezit ukládání tuků. Také sportovci, kteří se věnují vytrvalostním disciplínám, pocítí pozitivní účinky při užívání L-karnitinu, protože mastné kyseliny jsou skvělým zdrojem paliva pro pracující svaly. V neposlední řadě by se o Carnitiv měli zajímat všichni ti, kdo chtějí posílit svůj kardiovaskulární systém nebo prostě jen zlepšit kompozici své postavy. Tento přípravek sice nesvede zázraky bez Vašeho zapříčinění, ale účinně pomůže hned na několika frontách.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra