Reklama:

Arena Pavly Kladivové otevřela již třetí pobočku v Praze

6.649 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Tisková zpráva] Známá tělocvična Arena Pavly Kladivové otevřela v pondělí 5. února svou již třetí pobočku přímo v centru Prahy 1. Nová tělocvična o rozměrech více než 600 m2 se nachází v třípodlažní historické budově jen pár kroků od Václavského náměstí. Kromě funkčního a crossového tréninku nabízí také řadu doprovodných služeb, včetně sauny, masáží a venkovního posezení.

Arena Pavly Kladivové patří mezi první tělocvičny v České republice, které napomohly s rozšířením fenoménu funkčních tréninků a zejména pak tréninků s kettlebellem. Její zakladatelkou je profesionální sportovkyně Pavla Kladivová, mistryně světa a Evropy v silovém trojboji, která do Areny přinesla své know-how, nabyté spoluprací s trenérskými špičkami celého světa.

Nová pobočka Arena Centrum nabídne příznivcům sportu kromě funkčních a crossových tréninků i výuku vzpírání, brazilského jiu-jitsu, thaiboxu, boxu a další. Perfektně vybavené sály je možné využívat i pro vlastní trénink či soukromé individuální hodiny. Arena poskytuje také širokou nabídku masáží, saunu a v létě jistě potěší vlastní venkovní zahrádka, nabízející klidné místo v rušném centru, a chutné občerstvení v duchu zdravého stravování. O moderní design, kombinující klasické graffiti s orientálními prvky, se postaral známý street-artový umělec Chemis.

"Funkční a cross tréninky jsou vhodné pro klienty všech věkových skupin," vysvětluje Pavla Kladivová, zakladatelka a koučka Areny Pavly Kladivové. "V Areně si každý najde to své, ať už chce zhubnout, zpevnit tělo, zbavit se bolestí zad a kloubů, či si zvýšit kondici, výbušnost a vytrvalost. Naši trenéři jsou skvělí profesionálové, kteří se snaží i na skupinových lekcích každému věnovat individuálně a přizpůsobit trénink dle jednotlivých dispozic a potřeb. Myslíme i na ty, kteří tráví spoustu času v kanceláři a potřebují často začít cvičit od úplných základů či pomoci od konkrétního zdravotního problému." Arena Centrum tak nabídne i začátečnické kurzy a řadu vzdělávacích přednášek. Navštěvovat vedené hodiny či open gym mohou i držitelé karty MultiSport.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntoine Vaillant za 10 týdnů přípravy...
ironfighter (23:12) • Zada zaostavaji, jinak slusny ...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (22:39) • ygg: no vidis.. shodneme.. celou dobu ti pisu,ze to je jednodusse cely nahlavu. k posle...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
jari (22:34) • Yggu, ty sis myslel, že se nějak testuje ve velkém. Ti čtyři, co zmiňuješ, byli pravděp...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (21:19) • Jinak technická ... u toho Hájka to bylo v první chvíli i o tom, že Dalibor byl přesvěd...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (21:16) • Já mám pocit, že my se v jednom shodneme ... že je to jednoduše levá. Jen u tebe mi při...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra