Reklama:

Colliery Crossfit Ostrava zve na březnový gymnastický seminář!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Rádi bychom Vás pozvali na gymnastický seminář, který se bude konat v sobotu 3. března v Colliery CrossFit Ostrava. Seminář povede anglický trenér gymnastiky a kalisteniky Lee Wade Turner z Recession Proof Body. Lee má bohaté zkušenosti v oboru a gymnastické semináře a workshopy pořádá po celé Anglii a Evropě už od roku 2012.

Seminář je určen pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit, ať už v základních cvicích s vlastní váhou, nebo objevit nové, náročnější cviky a poznat zajímavé cesty k jejich zdokonalení, vše pod profesionálním dohledem. Překlad do češtiny zajistí náš trenér Jakub Smejkal.

Vstupenku na seminář můžete právě nyní vyhrát v soutěži na našem Facebooku!

Popis semináře

Seminář bude rozdělen na dvě části. Dopolední část bude věnována převážně rozcvičce, cvikům na stabilizaci lopatek a snížení rizika zranění při tréninku. Poté se budeme věnovat základním gymnastickým cvikům (shyby, kliky, kliky na bradlech a muscle-upy), kde budeme pracovat na správné technice a možnostech, jak zlepšit celkovou sílu u těchto cviků.

Náročnější varianty těchto cviků budou rozděleny na více částí a účastnící budou mít možnost poznat nové cesty k trénování a zdokonalování jednotlivých cviků. Dopolední část bude zakončená náročnějšími workouty, kde se bude pracovat na bradlech, hrazdě a kruzích.

Po obědové pauze přejdeme na pokročilejší cviky, jako jsou front lever, back lever a human flag, které budou opět rozděleny do několika částí (progresí) od úplného základu. Dále bude možnost vidět modernější a inovativnější metody přístupu k tréninku takzvaného street workoutu, které vyžadují značnou sílu a kontrolu. Finální část bude zahrnovat práci na středu těla (core) zábavnou formou na vysoké hrazdě a bradlech. Seminář bude zakončen formou otázek a odpovědí, kde budou mít účastnící možnost ptát se na otázky ohledně semináře, na které Vám Lee s radostí odpoví.

Hlásit na workshop se můžete na recepci gymu, popřípadě na mailu info@collierycrossfit.com.

Kapacita osob na workshopu je 15 - 20!

Cena semináře je 1300 Kč pro členy CCFO a 1450 Kč pro nečleny. Další informace o akci naleznete na Facebooku události.

Těšíme se na Vás!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 52 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra