Reklama:

Golden City Showdown - profi wrestlingová show v Praze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přepnete kanál na TV a před očima se Vám vynoří ring a dva urostlí bojovníci, ze kterých samčí síla jen kape. Oba jdou do sebe tak brutálně, že je to až šokující, jenže nějak od toho obrazu nedokážete odtrhnout zrak, a tak se zvýšeným tepem sledujete, jak jeden ze zápasníků utrží ránu tak tvrdou, že se s hlasitým zaduněním sveze k zemi, kde zůstane bezvládně ležet. Ten na nohou začne vítězoslavně kroužit po ringu, dlouhými vlasy zvlhlými potem pohazuje ve světlech reflektorů a machistickými gesty vyzývá diváky k ještě většímu aplausu na oslavu svého triumfu. Tu mu padne zrak na zdecimovaného soka, a když vidí, že ten se začíná s námahou ze země sbírat, rozběhne se a finálním kopem ho zlikviduje docela. Brutalita? Částečně. Je to wrestling, a wrestling, to je velký kus divadla.

"Jde o unikátní formu zábavy, kde se propojují bojové sporty, akrobacie a divadelní prvky," definuje wrestling jeho velký propagátor a promotér Michal Petrgál, který potencionálním divákům radí: "Vůbec nejlepší je vidět živou show. Když jste blízko ringu, na dosah celému dění, atmosféra Vás pohltí a je to úplně jiný zážitek, než když wrestling sledujete z médií."

A wrestling naživo může český divák zažít již tento víkend! V sobotu 28. 1. 2018 se v 15:30 otevřou pro diváky dveře pražského KD Krakov, kde pak od 17 hodin odstartuje profesionální wrestlingová show Golden City Showdown, konaná pod záštitou Art of Wrestling. Atraktivní podívaná představí celou řadu zahraničních wrestlerů, ale svůj prostor dostanou i českoslovenští borci. Největší hvězdou domácí scény bude bezpochyby dvoumetrový obr Atom se 150 kg živé váhy. Atom vyhrál historicky první Prague Rumble a nyní u příležitosti Golden City Showdown chystá epický souboj jeden na jednoho. Který z wrestlerů se mu asi odváží postavit?

Za hlavní atrakci večera organizátoři označují zápas Icarus vs. Da Mack, ovšem je docela dobře možné, že diváky ještě víc nadchne ženský duel Audrey Bride vs. Killer Kelly. Obě ženy jsou tvrdé bojovnice, Audrey dokonce nemá problém pustit se do zápasu proti mužům a několikrát bojovala i v hardcorových duelech, takže tento portugalsko-maďarský souboj dračic je zárukou famózní podívané.

Program celého večera bude ale ještě mnohem nabitější, další program a detailní informace naleznete na facebookové stránce akce. Předprodej vstupenek je již v současné době ukončen, ovšem lístky budou k zakoupení ještě v místě akce.

Na rozhovor s Atomem se můžete těšit na Ronnie.cz již zítra!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 14 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra