Reklama:

Pevnost Josefov ožije již druhou zimu!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Kalendář překážkových závodů pro rok 2018
Závody Gladiator Race se po celé České republice konají už od roku 2014 a vybudovaly si tak v komunitě překážkových závodníků (OCR) pevnou pozici. 10. února 2018 se vrací Winter Gladiator Race do osvědčené lokality pevnosti Josefov, kde se loni konal premiérový zimní závod.

Účastníky čeká běh na trati dlouhé více než 5 km a zdolání více než 20 překážek. Kromě unikátní atmosféry historické pevnosti oceňované již v několika předešlých závodech je čeká nová trať, kdy poběží úseky podzemních chodeb, kam ještě noha závodníka nevkročila, a rovněž nové překážky.

S novou sezónou také bude mít svou premiéru zimní verze dětského závodu Kids Winter Gladiator Race, kdy kromě standardní kategorie Kids I v délce 1 km se 7 překážkami nově přibyla i kategorie Kids II na 2 km s 12 překážkami.

Běžce, ale především i jejich divácký doprovod pak čeká lepší servis v zázemí arény, kde se setkají s cateringem, prodejem merchandisingu i stánky partnerů, například sportovní obuvi Inov-8.

Do kategorií jednotlivců, smíšených párů i družstev je v tuto chvíli registrováno kolem 1000 osob a kapacita závodu je téměř naplněna. Neseď v zimě za kamny a staň se i ty gladiátorem!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra