Reklama:

Najdi a vyhraj! (02/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Nevětrané prostory pánské šatny jsou místem, kde člověk může být sám sebou a kde vždy najde přátelskou radu a pochopení. Častým tématem jsou tu například různá úskalí partnerského života. "Hele a seš si fakt jistej, že je to ta pravá? Je ti teprve sedmnáct, tak co blbneš se svatbou?" ptá se otcovsky starší sparing. "Jasně, já to mám vymyšlený, udělám si teď dítě a pak to tam konečně budu moct začít pořádně posílat, rozumíš, už mě nebaví to tady jen tak šolíchat."

Jindy zase konverzace poodkryje specifika a chuťové preference různých skupin lidí, které více či méně kontrastují s notoricky známými principy kulturistické diety. "Konečně jsem pochopil, proč je tak tlustá. O víkendu jsme byli u jejích rodičů a ty lidi si cpou tatarku úplně do všeho. I do guláše, ty vole!"

Ačkoliv se může zdát, že mužský kolektiv posiloven je obhroublý a zavrženíhodný, opak je pravdou a výše zmíněné případy jsou spíše výjimkou. Zpravidla se jedná o milující, distingované a citlivé gentlemany, kteří jen občas potřebují dát průchod svým frustracím.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží jedno ze zdravých a lahodných arašídových másel bez přidaného cukru a zbytečné chemie od společnosti Lucky Alvin.


Jaká operace nejnověji čeká Ronnieho Colemana?

Najdi a vyhraj! (02/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaká operace nejnověji čeká Ronnieho Colemana?
operace bicepsu
operace zad
zmenšení nosu
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 11. 01. 2018 v 08:00 a končí 18. 01. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (01/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik profesionálních soutěží loni proběhlo v kulturistice open. Správná odpověď zní: 17.

Vylosováni byli a jedno 500ml balení spalovače Termodex, dva shoty předtréninkového přípravku Drive a aminokyselin BCAA Turbo a dva shoty přípravků Carnitiv a Reducer od společnosti Dex získali:

  • Mirka Škampová - miuka12@...cz
  • Jan Kšica - ksic.jan@...cz
  • Dagmar Saláková - dadulinka3@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Markéta se s námi podělila o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží:
Jen co můj syn mandlové máslo viděl, vzal ho do ruky a se slovy "mňam mňam" se do něho snažil dostat, protože arašídové máslo, které jsem u vás objednala, mu moc chutnalo. :-) A to bylo vyloženě na fotku. :-)

Jsme rádi, že máme zákazníky i mezi tak mladými kulturisty! :-) Děkujeme a posíláme Markétě malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 18. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra