Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Jak bezpečně redukovat tuky?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Jedním z nejčastějších cílů většiny tréninků bývá redukce tukové tkáně. Pro urychlení tohoto procesu je možné sáhnout po podpůrných látkách. Na trhu se kromě rizikových nabízí řada bezpečných produktů, ale i tak pozor! Zázraky se nedějí a žádný z nich nefunguje bez fyzické aktivity a vhodně upraveného jídelníčku.

Bez práce nejsou koláče. To platilo, platí a platit bude ve všech oblastech lidského snažení, svět zdravého životního stylu a fitness nevyjímaje. Rychlé a efektivní spalování tuků nebude nikdy fungovat bez dostatečné fyzické aktivity v podobě systematického cvičení a samozřejmě ani bez vhodné diety. Látky usnadňující hubnutí jsou těsně spojené především s metabolickými tukovými přeměnami, ke kterým dochází v našem organismu. Vědečtěji řečeno, zastávají roli aktivátorů těchto přeměn. Nejlépe fungují u osob se značně nadměrnou tloušťkou tukové tkáně. Tyto látky v zásadě neplní pouze aktivační funkci, ale současně se účastní na tukových přeměnách organismu a pozitivně působí na biochemické procesy související s regulací tělesné hmotnosti.

K dispozici je dnes řada různých produktů, ale ani pro znalce není snadné se v nich spolehlivě orientovat.

Jako v ostatních případech i tady platí, že k dosažení žádoucího efektu nevede žádná spásná cesta. I ten nejlepší a nejvhodnější přípravek je doplňkem, který pomůže jen při splnění určitých předpokladů.
profesionální kulturista, trenér a fitness model Martin Mester

Nad všemi vyčnívá jeden, který stojí za pozornost. Jmenuje se Reducer a nad jinými výrobky obdobného zaměření vyniká tím, že v něm obsažené látky jsou schopné transportovat tukové molekuly. Má pozitivní vliv nejen na lipidový profil, ale také na cholesterol. Proto se tak dobře osvědčuje v regulaci tukového hospodářství. "Každý, kdo se rozhodne podpořit svou fyzickou aktivitu preparátem na redukci nadměrné tukové tkáně, by měl volit především bezpečnou variantu, aby neriskoval škody na zdraví. U řady klasických fat burnerů se silně povzbuzujícím působením byly popsány individuální kontraindikace," varuje Martin Mester.

Ve prospěch produktu Reducer nehovoří jen aspekty související s bezpečností používání. Pravidelně trénující osoby často zatěžují svůj imunitní systém vysokou fyzickou aktivitou. U nich (zvláště trpí-li sníženou imunitou) se blahodárně projeví dostatečné množství některých lipotropních látek. Tyto rostlinné složky jsou schopné stimulovat imunitní systém cestou zvyšování jeho aktivity a regulace jeho činnosti. Nedostatek lipotropních sloučenin může mít za následek zvýšený transport mědi do mozku nebo poruchy hospodaření se zinkem ve vztahu k mozkovým buňkám. Pokud toky těchto prvků nebudou správně regulované, člověk může pociťovat stres a podrážděnost, ba dokonce může být náchylný k agresivitě. Velké nedostatky pak mívají za následek snížení transportu lipidových molekul a snížení duševních funkcí. Proto L-karnitin, kofein a taurin, obsažené v produktu Reducer, účinně působí na nervový systém. Starají se tak o jeho správnou činnost a zprostředkovaně zvyšují chuť a motivaci k tréninku.

Každý, kdo někdy držel nějakou dietu, to dobře zná. V době hubnutí nebývá nouze o slušnou dávku stresu. Tím spíše, že vysoká fyzická aktivita je spojena s kalorickým deficitem a trénink sám o sobě zatěžuje organismus stresovými impulsy. Dobrým nápadem tedy může být zvýšené využití mastných kyselin k energetickým účelům. Takové působení je vlastní například L-karnitinu. Reducer sice neslibuje zázraky, ale představuje optimální variantu pro každého, kdo hledá moderní komplexní přípravek na hubnutí bez vedlejších negativních účinků.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra