Reklama:

VIDEO: Čeští bobisté v přípravě na Zimní olympijské hry 2018

11.658 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ke konci roku přijal pozvání k natáčení tým českých bobistů v čele s Dominikem Dvořákem. V jejich domovské posilovně v OLYMP CS MV ho doplnili Jan Šindelář, Jakub Nosek, Jaroslav Kopřiva a Adam Dobeš. Tihle chlapi nepřekonávají jen obrovské rychlosti v tenkém bobu, ale jak se můžete přesvědčit v dnešním videu, součástí jejich tréninku je také zvedání vah, a to opravdu úctyhodných.

Ačkoliv jsme se předem dohodli, že mi pouze naznačí strukturu tréninku, přítomnost kamery je vyburcovala k překonání osobních rekordů.

Bobisté byli v době natáčení těsně před závody v německém Altenbergu, které se konaly 6. ledna 2018. Úžasné 17. místo, jež obsadili, je ještě více přiblížilo k účasti na Zimních olympijských hrách 2018 v Jižní Koreji.

Nyní se bobisté dostávají na vrchol přípravy, jelikož olympiáda začíná za necelý měsíc. Jsem si jist, že se máme na co těšit, držme jim palce!


Čeští bobisté v přípravě na Zimní olympijské hry 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra