Reklama:

Arnold Classic Australia 2018: seznam pozvaných závodníků

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Australan Tony Doherty už poosmnácté vstupuje do stejné řeky, když na domácí půdě pořádá profesionální show v kulturistice a fitness. Ve dnech 16. až 18. března se zde pod jeho organizátorskou taktovkou odehraje čtvrtý ročník soutěže Arnold Classic Australia, která v sezóně 2015 navázala na v letech 2001 až 2014 konanou Australian Pro Grand Prix. Událost i po loňských změnách na poli mezinárodního bodybuildingu zůstává spjata s profesionální ligou IFBB Jima Maniona, a protože totéž platí i o dva týdny dříve konaném severoamerickém Arnold Classic, startovní pole obou akcí mají podobný základ.

Kteří závodníci k soutěži, která své útočiště najde v prostorách Melbourne Convention & Exhibition & Centre, ve vypsaných kategoriích kulturistiky mužů open, fitness žen, figure žen a bikiny fitness žen nastoupí, Doherty odtajnil včera, kdy zveřejnil seznam jmen pozvaných profesionálů. Mezi těžkotonážníky se z účastníků letošního amerického "Arnolda" představí Lionel Beyeke, William Bonac, Jonathan Delarosa, Steve Kuclo, Cedric McMillan, Fred Smalls, Roelly Winklaar, Dennis Wolf, Hidetada Yamagishi a český profík Lukáš Osladil. Ve startovním poli by je přitom mělo doplnit hned osm dalších borců.

Fanoušci bodybuildingu s očekáváním vyhlížejí především čtyřiašedesátý profesionální start amerického padesátníka Kevina Levroneho, jenž v Austrálii bude usilovat o to, aby na pódiu zanechal lepší dojem než při svém startu na Mr. Olympia 2016. Zde při svém comebacku po třináctileté soutěžní odmlce zůstal za možná až poněkud nereálnými očekáváními některých fanoušků a musel se spokojit s děleným šestnáctým místem. Zatímco pro Levroneho Arnold Classic Australia pravděpodobně bude znamenat buď zcela poslední, anebo jedno z posledních soutěžních vystoupení, jiní kulturisté zde svou kariéru profesionála teprve začnou.

Svůj první start v Manionově profesionální lize na australském Arnold Classic absolvuje Íránec Jafar Ghaffar Nezhad, který má na kontě titul absolutního mistra Asie i titul mistra světa a navíc se může chlubit také celkovým vítězstvím z IFBB Persian Gulf Diamond Cup 2016. Odložený profesionální debut by si na Dohertyho soutěži měl připsat také domácí těžkotonážník Sam Pearce. Ten na Arnold Classic Australia plánoval závodit již vloni, jeho záměr však zhatilo onemocnění mononukleózou. Kromě Pearceho vystoupení pak australští fanoušci mohou vyhlížet i profi debut v podání Nathana Williamsona. Závodník se zajímavým potenciálem si svou vstupenku mezi profíky zajistil vloni, kdy slavil celkový triumf v kulturistice mužů na amatérské části australského Arnold Sports Festivalu.

Kompletní seznam jmen závodníků pozvaných k účasti na Arnold Classic Australia 2018 Vám nabízíme níže. Pořadatelé upozorňují, že v něm v nadcházejících týdnech může dojít ještě k určitým změnám, a tak jako vždy bude platit, že definitivní podobu startovnímu poli dá až prezentace závodníků těsně před soutěží.

ÚČASTNÍCI ARNOLD CLASSIC AUSTRALIA 2018
kulturistika mužů open fitness žen figure žen bikiny fitness žen
Lionel Beyeke Marta Aguiar Britany Campbell Valeria Ammirato
William Bonac Regiane Da Silva Maria Luisa Baeza Diaz Shannah Baker
Jonathan Delarosa Kristine Duba Cydney Gillon Romina Basualdo
Steve Kuclo Carly Dunn Deepika Chowdhury Amber Callahan
Kevin Levrone Kate Errington Ivana Ivusic Melissa Carver
Cedric McMillan Missy Farrell Silvia Kovácsová Kacy Clark
Jafar Ghaffar Nezhad Tonya Gnap Candice Lewis Margret Gnarr
Darryn Onekawa Ryall Graber Jacqueline Mync Tamara Haddad
Steve Orton Whitney Jones Michele Silva Pinto Janet Layug
Lukáš Osladil Annaleise Varga Krystal Ricci Sheena Martin
Sam Pearce Bethany Wagner Carley Starling-Horrell Justine Munro
Luke Sandoe Derina Wilson Bojana Vasiljevic Katya Nosova
Fred Smalls Stacy Wright Elisa Pecini
Akim Williams Elsa Pena
Nathan Williamson Jennifer Ronzitti
Roelly Winklaar Frida Paulsen Stern
Dennis Wolf Angelica Teixeira
Hidetada Yamagishi


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.01.12:45Zodiak411 - Jsem zvědavý skutečně na Levroneho. Myslím si a doufám, že..
07.01.12:00kulturistikabb - Nadupaná konkurencia.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra