Reklama:

"Tenhle protein není pro všechny," říká naturální profesionál Slivoň

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

"Albumin, edestin a všech 23 přírodních aminokyselin. 50% bílkovina, vláknina a chlorofyl. Snadno stravitelný, bez lepku, bez alergenů a 100% legální. Pro mě je to nejkvalitnější protein na trhu," říká profesionál Slivoň o konopném proteinu.

Základní kámen úspěchu

Standardní syrovátkové proteiny často způsobují nadýmání a křeče. U tohoto proteinu k tomu nedochází. Je to čistá rostlinná bílkovina bez jakýkoliv přísad či příměsí. Navíc bez tepelného zpracování - RAW. Největší výhodou je, že vůbec nezatěžuje trávicí systém a tělo má tak více prostoru pro výstavbu a regeneraci. Syrovátka je prostě na trávení hodně náročná - to ví každý, kdo trochu cvičí. Důležitý je obsah vlákniny a chlorofylu. Ty přirozeně čistí trávicí systém a udržují ho v optimálním stavu pro metabolizaci proteinů, což je základní kámen úspěchu.

100% přírodní

"Je úplně bez chemie a to je důležité. Umělé příchuťě a barviva jsou určitě fajn, taky mi chutnají, ale je to prostě chemie - něco, co do těla nepatří. Každý, kdo přemýšlí trochu dopředu, chce tělu dávat to nejlepší. A chemie zatěžuje. Tělo se s ní chtě nechtě musí vypořádat a plýtvá tím energii na regeneraci a růst. Když máte ty nejvyšší cíle, není čas na zkratkovitá a líbivá řešení. Potřebujete dlouhodobě udržitelnou kvalitu," říká Matěj Slivoň.

Nejkvalitnější protein vůbec

Obsahuje základní proteiny albumin a edestin. Albumin je protein lidské plazmy - naprosto přirozený pro lidské tělo. Edestin je bioaktivní protein, který tělo využívá pro tvorbu hormonů a enzymů. Jeho živočišná varianta je zakázaná jako nedovolený podpůrný prostředek, rostlinná ovšem nikoliv. Navíc obsahuje všech 23 přírodních aminokyselin. Tělu tedy dodáte pro něj 100% kompatibilní stavební prvky a dále set všech prvků pro maximální regeneraci a správný růst.

Není to protein pro všechny

"Samozřejmě, že existuje spousta lidí, kteří říkají, že to nemůže fungovat. Ale to proto, že to nezkusili. Pro mě jsou na prvním místě výsledky a dlouhodobý přínos. Jednou taky budu starý a nechci mít tělo zničené chemií a trávení vyřízené syrovátkou. Důležité je i to, že je 100% legální. Na naturálních soutěžích jsme pod přísnými kontrolami jako všichni profesionální sportovci. Určitě je to skvělý protein pro profesionály, kteří potřebují maximální výkon a legálnost, i pro amatéry, kteří cvičí pro zdravé tělo. Ve zdravém těle přeci zdravý duch."


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 69 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra