Reklama:

Najdi a vyhraj! (01/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Abych se přiznal, tak jsem si svůj novoroční fitness start představoval trochu jinak. Už dobře od půlky prosince mě totiž sužovala jakási nezvykle odolná forma rýmičky spojená s teplotou a ta se se mnou táhla až do roku 2018. Skoro měsíční pauza měla ale i své výhody. Když jsem šel zase poprvé cvičit, tak jsem zjistil, že mě přestalo pobolívat všechno, co mě pobolívalo loni. Všechno zlé je pro něco dobré. Díky vánoční dietě tvořené z velké části chlebíčky a cukrovím jsem navíc ani moc neztratil na váze a ještě jsem si vytvořil zásoby glykogenu, které mi vystačí nejmíň do března. Teď už zbývá to nejjednodušší - cvičit, jíst, spát a pracovat na sobě.

Ať se Vám v novém roce daří co nejlépe a splníte si všechna Vaše přání. Pokud se budete alespoň trochu snažit, je dost možné, že se Vám to podaří.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží jedno 500ml balení spalovače Termodex, dva shoty předtréninkového přípravku Drive a aminokyselin BCAA Turbo a dva shoty přípravků Carnitiv a Reducer, které využijete při snaze o redukci hmotnosti, vše od společnosti Dex.


Kolik profesionálních soutěží loni proběhlo v kulturistice open?

Najdi a vyhraj! (01/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik profesionálních soutěží loni proběhlo v kulturistice open?
7
17
27
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 04. 01. 2018 v 08:00 a končí 11. 01. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (52/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který ze tří králů je jmenovcem jednoho z českých kulturistů. Správná odpověď zní: Kašpar.

Vylosováni byli a lískooříškové máslo s bílou čokoládou s příchutí pečeného jablka a skořice z limitované vánoční edice společnosti Big Boy získali:

  • Jakub Kumžák - jkumzak@...cz
  • Věra Zajíčková - zajickova.vera@...cz
  • Petr Primas - rimer@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 11. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra