Reklama:

Ronnie.cz přeje všem čtenářům
úspěšný nový rok 2018

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vážení čtenáři a diváci naší TV,

vánoční svátky jsou za námi, doufám, že pro Vás byly příjemné, plné pohody, poklidu, lásky a prožili jste je se svými nejbližšími. Dovolte mi, abych Vám za celou redakci Ronnie.cz popřála veselého Silvestra a v novém roce především moc a moc zdraví Vám i Vašim blízkým, protože toho si možná nevědomky ceníme příliš málo... a až když o něj přijdeme, zjistíme, jak mnoho jsme spolu s ním ztratili... Přeji Vám také dosažení všech cílů a přání, která si stanovíte, ať již budou v oblasti sportovní jako nazvedaná závaží, nabrání svalů či shození pár kil, nebo v osobním životě. Náš magazín se bude snažit být Vám i nadále tím nejlepším pomocníkem, moudrým rádcem a přátelskou podporou.

Chtěla bych našim čtenářům i zákazníkům poděkovat za přízeň, všem, kteří utvářejí celou bytost Ronnie.cz, upřímně děkuji za neúnavnou práci a přeji jim, aby jejich příspěvky našly laskavého, spravedlivého a po vědění dychtivého čtenáře, uznání a přinesly radost, spokojenost, odbornost, víru, nebo pobavily, motivovaly, odměnily. Obsah našeho magazínu je dílem nás všech, nejen autorů, ale i závodníků, aktivních čtenářů a dalších přispěvatelů. Každý jeden z Vás může říci, že Ronnie.cz je i jeho, je jeho součástí, že i on je členem našeho týmu a soudržné komunity zahrnující všechny nadšence našich sportů.

Važme si dobrého a upřímného přátelství, neplýtvejme zlými a nenávistnými slovy, kde nejsou nikterak potřeba a přínosná. Přeji si zároveň, aby chvil, kdy byste je chtěli použít, bylo naprosté minimum, a pokud by přece jen nastaly, aby byly řešeny spíše s klidem, rozvážností a tolerancí v srdci i duši. V anonymním internetovém světě ztrácíme mnohé ze své osobnosti, nezahazujme slušnost, shovívavost a vstřícnost. Takové předsevzetí jsem si dala a budu se snažit ho dodržet. Zkusíte to se mnou? Skvělé! Domluveno!

Pro mě osobně byl letošní rok zajímavý ještě z jednoho pohledu. Uskutečnilo se setkání všech spolužáků z gymnázia - po 20 letech! Dlužno říci, že dámy vypadaly, jako bychom se rozloučily teprve včera, chlapci poněkud přibrali na objemu a na hlavě pro změnu leccos ztratili... :) Ve výsledku však bylo jedno, kdo jak v tu chvíli vypadal, kolik let mezitím uběhlo, měla jsem pocit, že to je pouze pár dní, co jsme se neviděli. Proto Vám v nadcházejícím roce přeji co nejvíce šťastných setkání, a nejen po 20 letech. A abyste se léty také neměnili, a když, tak jedině k lepšímu! :)

Užijte si Silvestra a v příštím roce na shledanou.

Mgr. Štěpánka Flusserová
šéfredaktorka

Na zdraví!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra