Reklama:

Dominikánská republika a Španělsko shodně hlásí tři nové IFBB Elite profesionální kulturisty

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jaké bude první jaro s IFBB Elite profesionálními soutěžemi?
Dominikánská republika a Španělsko shodně hlásí tři nové IFBB Elite profesionální kulturisty! Mezi profesionály mezinárodní federace IFBB míří Yilberto Vasquez, Rafael Cabrera, Sandro Ramirez (všichni Dominikánská republika), Marcos Herrera, Raul Cesar Gutierrez a Gregory Bellot (všichni Španělsko).

Z Dominikánců je novou tváří na profesionální scéně pouze osmadvacetiletý Vasquez, jenž má na kontě dva tituly absolutního národního šampióna z let 2014 a 2017 i cenné druhé místo z Arnold Classic Amateur 2015, kde se představil v kulturistice mužů do 80 kg. Třiapadesátiletý Cabrera v letech 2015 a 2016 nastoupil celkem ke třem soutěžím v profesionální lize IFBB Jima Maniona a k Manionově profesionální lize se v minulosti pojilo i jméno Sandra Ramireze. V roce 2014 si v ní měl připsat svůj premiérový start na Toronto Pro Supershow, z jeho účasti na soutěži ale nakonec sešlo, když od úřadů nezískal vízum potřebné pro vstup do země.

Z nových španělských profíků je na mezinárodní scéně nejznámějším a nejzkušenějším borcem čtyřiačtyřicetiletý Marcos Herrera. Vloni se blýskl vítězstvím v kulturistice mužů do 75 kg na liverpoolském IFBB Diamond Cupu, letos se stal mistrem Evropy v kulturistice mužů do 70 kg a přidal také vítězství z IFBB Diamond Cup Portugal. Evropským šampiónem je také sedmatřicetiletý Raul Cesar Gutierrez, jemuž se na mistrovství starého kontinentu podařilo zvítězit v roce 2014, kdy zde nenašel přemožitele v kategorii do 85 kg. Osmadvacetiletý Gregory Bellot IFBB Elite profesionální kartu získal jako letošní absolutní mistr Španělska, kde se prezentoval výrazným zlepšením a zaujal slušným potenciálem.

Jak španělští, tak i dominikánští IFBB Elite profesionálové si v roce 2018 budou moci vyzkoušet start na domácí půdě. V Dominikánské republice se v únoru odehraje La Hispaniola Elite Pro Night, ve Španělsku je na konec května plánována soutěž IFBB Elite Pro Spain.


Noví IFBB Elite profesionální kulturisté


Foto:
www.instagram.com/fdff_rd
www.instagram.com/ifbbspain


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNejčastější chyby ve stravě začáteční...
Roumec (15:29) • Jak tedy na po tréninkové jídlo když zvládnu normální jídlo tak do hodiny a půl? Protei...
magazínVideo: fantastický íránský profesioná...
Rahorus (22:41) • Ročník 93 ale vypadá tak na 40..
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
jari (21:04) • Toni Gutierrez, nikdy se nedostal do bodovaný patnácky a hle, přestup k super eliťákum...
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
Marczus (16:10) • Koukal jsem na fotky kategorie open. Opravdu jsou to profíci? Mr. Santoja, běž s tím do...
magazínJeremy Buendia: následky zranění prsn...
Arnold Strong (00:11) • No zvětšil.se neskutecne a co za defekt by to melo byt na zádech ?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra