Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

Slavoj Bednář a Daniel Karlík - brutální trénink nohou

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Rozdělení světové federace IFBB na samostatnou americkou a evropskou část ze začátku vnímal kulturistický svět se značným znepokojením. Už brzy ale začalo být jasné, že tento krok vnese do kulturistiky čerstvou energii. Mezinárodní IFBB založila vlastní profesionální ligu IFBB Elite Pro a vítěze amatérských závodů začala oceňovat velmi příznivými finančními odměnami. Americká IFBB Jima Maniona oproti tomu otevřela své soutěže závodníkům z jiných federací, kteří se tak vítězstvím na jejích amatérských soutěžích mohou stát profesionály a pomýšlet i na soutěž nejvyšší, na Mr. Olympia. A jedním ze závodníků, kterým se tak otevřela možnost, o které dřív nemohli ani snít, je Slavoj Bednář.

Slavoj se nabízené možnosti okamžitě chopil a jeho prvním závodem v IFBB Jima Maniona bylo listopadové Olympia Amateur San Marino. Oproti vysokým cílům sice neuspěl, když se umístil sedmý, ale jak uvidíte ve dnešním videu, Slavoj nic nevzdává. Možnost stát se profesionálem IFBB je pro něj po letech novou a neskutečně obrovskou motivací.

Ve dnešním videu Vás čeká brutální trénink nohou se sparingem Danielem Karlíkem. Daniel také není na závodních prknech žádným nováčkem. V letech 1998, 1999 a 2001 závodil jako dorostenec a junior a vždy se umístil na medailových pozicích nebo alespoň na finálových příčkách. Nyní se po 15 letech vrátil k závodění, aby získal bronz na čelákovickém Partner Cupu. Pak si ještě vyzkoušel GP PEPA Opava, kde ale skončil kvůli nabité konkurenci mimo finále. Jeho cílem je vrátit se opět do hry a po letech se znovu připravit na mistovství republiky.

Dnes se tedy těšte na brutální trénink nohou, který jsme natáčeli ve Slavojově pardubickém fitku Fine Fitness. Tipnete si, kdo na něm koho zničí?


Slavoj Bednář a Daniel Karlík - brutální trénink nohouLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie