Reklama:

Lískové ořechy, jak je neznáte!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Big Boy pro Vás připravil limitovanou edici, které málokdo odolá. Dali totiž dohromady lískové oříšky, které pečlivě vybírají, potom je praží horkým vzduchem, nasekají je na kostičky a pak je rozemelou na velmi jemnou pastu specifické chuti, a přidali tu nejkvalitnější bílou čokoládu bez chemikálií a kvalitní syrovátkový koncentrát s příchutí pečeného jablka a skořice.

Proč lískové ořechy? Superzdravá potravina!

Zdravý životní styl se v poslední době stává doslova módním trendem. Tradiční potraviny přestávají být nahrazovány a vracíme se ke známým čistým chutím. Ořechy mají ve zdravém jídelníčku své jisté místo. Sloužit mohou k dochucení pokrmu či jako výživná svačina obsahující velké množství zdraví prospěšných látek. Lískové ořechy patří k chuťově velice výrazným ořechům, bohatým především na zdravé tuky a bílkoviny.

Oblibu si získaly obzvláště u kulturistů a silových sportovců jako rychlá svačinka, která doplní zásobu energie na zbytek tréninku. Nejen po fyzické zátěží, ale taktéž pro psychicky náročná období se hodí lísková jádra jako vhodný zdroj energie. Lískové oříšky se doporučují konzumovat také při léčbě a k prevenci ledvinových kamenů a těhotným ženám.

Do chuti lískových oříšků se zamilujete

Aroma a chuť vysloužily lískovým oříškům přední místo mezi ingrediencemi ve zdravých jídlech po celém světě, protože právě čokoláda v kombinaci s lískovými oříšky skvěle funguje. Byla by škoda degradovat chuť pochybnou kvalitou, kde větší část produktu tvoří rostlinné tuky, které překvapivě nemusí být drahé. Chybu s limitovanou edicí od Big Boy určitě neuděláte!

A proč zrovna na Vánoce? Protože právě lískové ořechy s příchutí pečeného jablka jsou to, co udělá Vaši večeři dokonalou.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra