Reklama:

Pochoutka, která zažene chuť na sladké?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Hledáte jídlo, které:

  • si můžete dát krátce před tréninkem, aniž by Vám bylo zle?
  • je zdravé, chutné a rychle hotové?
  • zažene chutě na sladké bez výčitek?
  • poskytne živiny kdykoliv během dne?
  • je nutričně vyvážené?
  • pomůže se spalováním tuku?
Nebo prostě hledáte jídlo, které ozvláštní všednost Vašeho zdravého jídelníčku? Pokud jste párkrát souhlasně přikývli, pak tu máme řešení přesně pro Vás! Je jím Workout Mash společnosti PROM-IN.

Jako základ jsou použity kvalitní bílkoviny, a navíc ne ledajaké! Největší podíl (50 %) tvoří značkové peptidy Optipep®. Tento základ je doplněn o nativní syrovátkový protein a 25 % tvoří nativní izolát mléčného proteinu. Vytvořená směs napodobuje poměr proteinů v lidském mateřském mléku, kde je poměr rychlých a pomalých frakcí 4:1, což poskytuje tělu významné benefity.

Najdeme v ní pouze 1,7 % jednoduchých sacharidů a to z ní dělá ideální jídlo jak před, tak i po náročném tréninku. Sacharidy, které zde najdeme, jsou tvořeny převážně superpotravinami, jako jsou oves a ječmen. Obě zmíněné obiloviny jsou bohaté na velmi hodnotné polysacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Navíc pro výrobu byla použita speciální odrůda ječmene, který exceluje především vysokým obsahem specifické vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukanů.

Všechny složky jsou zpracovány nejšetrnější možnou metodou, tedy bez chemických činitelů. Pro oddělení bílkovin používá společnost PROM-IN pouze filtrace přes keramické filtry. Obilniny v produktu jsou zpracovány metodou, která využívá horké páry, čímž se zlepší stravitelnost bez potřeby vaření a zároveň se zachová i maximální biologická hodnota.

Směs neobsahuje sušené mléko ani sladkou syrovátku. Marně budete hledat i sójovou bílkovinu, mléčné proteiny s vysokým obsahem laktózy a jiné pro nás nekvalitní zdroje bílkovin. Nedopátráte se zde ani pšenice. A co víc? K výrobě kaše nebyla použita zastaralá umělá sladidla jako aspartam-acesulfam, sacharin nebo cyklamáty.

Vyrábí se ve třech příchutích - podzimní hruška, pro čokoholiky kombinace čoko-kokos a pro milovníky exotiky je tu příchuť čokoláda s mátou.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 105 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra