Reklama:

Ochutnejte a ohodnoťte Dex na našich prodejnách a ve fitkách

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Společnost Dex Nutrition je novou značkou na českém trhu, ale jistě jste o ní už slyšeli. Ač je tato značka nová, je zastoupena odborníky s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společnost Dex Nutrition vyniká zejména v oblasti tekutých forem suplementů a nabízí tak produkty, které jsou velmi originální jak obsahem, tak i kvantitou účinných látek.

Jako první Dex představil své "shot" produkty, tedy předtréninkový nakopávač Drive a BCAA Turbo v ampulkách po 50 ml, které už někteří z Vás mohli vyzkoušet třeba díky soutěžím, ve kterých jsme o tyto produkty hráli, nebo jste již mohli číst i nějaké recenze.

Vlastní zkušenost s produktem je však stejně nejcennější, a proto Vám chceme dát možnost produkty Drive a BCAA Turbo vyzkoušet osobně.

Je to jednoduché, přijďte během zítřka či středy (19. - 20. prosince) do jedné z našich pražských kamenných prodejen nebo do našich fitek a řekněte nám, že jdete vyzkoušet Dex. Dostanete vzorek, a když nám produkt navíc zpětně ohodnotíte, budeme moc rádi.

Zajímá Vás složení produktů?

Můžete se na něj podívat zde:

Kam si přijít pro vzorek?

Shoty od Dexu můžete ochutnat také ve Fitness Ronnie.cz - Vysočanská nebo Fitness Ronnie.cz - Vršovická!

Zastavte se za námi, budeme se na Vás moc těšit!

Platí do vyčerpání zásob.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra