Reklama:

"Odměna za výsledky v konečném pořadí byla opravdu veliká," říká vítěz letošní tipovačky!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tipovací soutěž 2017
- konečné pořadí
Přednedávnem jsme Vám přinesli článek, ve kterém jsme publikovali výsledky konečného pořadí tipovací soutěže pro rok 2017. Finále tipovačky, během níž jste v rámci osmi kol sázeli na výsledky vybraných profesionálních soutěží, letos přitom bylo opravdu výjimečné. Deset nejúspěšnějších tipujících jsme totiž odměnili cenami věnovanými společností Extrifit v celkové hodnotě přes 33.300 Kč! Nejvýraznější porci odměn získal čtenář s nickem Ryan91, který ve zmíněných osmi kolech posbíral celkem pětadvacet plusových bodů, což jej v konečném pořadí tipovací soutěže posunulo na první místo.

Ryan91, vlastním jménem Martin, předvedl při svých tipech pořádné množství znalostí. Zajímalo nás, na základě čeho se při vyplňování svého tipu rozhoduje, i to, jak je s cenami, které jsme mu přednedávnem zaslali, spokojený. Proto jsme jej pro Vás vyzpovídali v následujícím krátkém rozhovoru.

Vítěz celkového pořadí tipovací soutěže pro rok 2017 s cenami věnovanými společností Extrifit

Zvítězit v jednom kole naší tipovací soutěže může být o štěstí. Umístit se na prvním místě konečného pořadí představuje ale kousek, který se bez znalostí neobejde. Jak dlouho profesionální kulturistiku sledujete a co Vás k tomu přivedlo?

Zdravím všechny čtenáře! Cvičení se věnuji s pauzami v začátcích zhruba od čtrnácti let s klasickou vidinou být stejně dobrý jako mé tehdejší vzory, což byli konkrétně Jean-Claude Van Damme a samozřejmě Arnold Schwarzenegger. Postupně jsem začal díky Ronnie.cz sledovat i události v současné kulturistice, která mi v rámci sportů vycházejících z posilování přirostla k srdci nejvíce.

Na začátku jsem dění v tomto sportu sledoval jen sporadicky, ale již několik let denně koukám na Ronnie.cz, co se událo nového, a nabyté znalosti poté využívám v tipovacích soutěžích. Před odesláním tipů v každém kole si udělám analýzu všech závodníků startovního pole, která mi zabere u velkých soutěží i hodinu, přidám k tomu možný pohled rozhodčích (především u Olympie, kde nelze tak úplně tipovat dle vlastního posouzení), a když se k tomu přidá trocha štěstí, může z toho být dobrý výsledek. (úsměv)

Výsledky tipovací soutěže - San Marino Pro 2017
Výsledky tipovací soutěže - Ferrigno Legacy 2017
Výsledky tipovací soutěže - EVLS Prague Pro 2017
Výsledky tipovací soutěže - Mr. Olympia 2017

Máte mezi profíky závodníky, kterým fandíte? Kteří ze současných profesionálů podle Vás nejvíce naplňují ideál kulturistiky?

Dlouhou dobu byl mým největším favoritem a oblíbencem Kai Greene, kterému jsem vždy přál vyhrát Olympii, ale po kauze, od které je spíše v ústraní soutěží a věnuje se více točení filmů, už to není ono.

Ze současné špičky se mi nejvíce líbí Cedric McMillan, který dle mého názoru zároveň splňuje ideál kulturistiky, a doufám, že se postupně probojuje k vítězství na Olympii, jelikož je i skvělý řečník a má pro vítězství veškeré předpoklady. Jen musí dotáhnout formu do konce, možná pár kilogramů ještě přibrat a rozhodčí musí otevřít oči. (úsměv)

Z našich kulturistů fandím nejvíce Milanu Šádkovi, ve kterém se ukrývá neskutečný potenciál, a pokud se mu časem podaří nastoupit na pódium se 110 kg v top formě, tak může směle pomýšlet na top 3 Olympie.

Deset nejlepších v konečném pořadí letošní tipovačky jsme odměnili cenami, které věnovala společnost Extrifit, a bylo jich opravdu mnoho. Která z cen Vám osobně udělala největší radost?

Letošní odměna za výsledky v konečném pořadí byla opravdu veliká a děkuji Extrifitu za takto velkorysý sponzorský dar, který mezi nás prvních deset rozdělil.

Radost mi udělaly všechny ceny, ale možná největší tričko, které jsem obdivoval již před rokem na Extrifit Training Day v Hradci Králové a už delší dobu jsem měl v plánu si ho pořídit. Co se týče doplňků, tak jsem zvědavý na Beef Mass a Beef Amino, jelikož jsem jakékoliv beef doplňky zatím nezkoušel. Tak snad mi pomůžou zase o nějaký kousek vyrůst. (úsměv)

Zkusíte v příštím roce zabojovat v tipovačce o vítězství znovu?

Tipovačka je již pro mě koníčkem, a tak se už těším na příští rok, abych se pokusil výsledek zopakovat. Bojím se jen toho, aby nepřibylo moc kol se soutěžemi IFBB Elite Pro, kde jsou závodníci, které moc neznám, a tipování bude v tom případě skutečně tipováním, a to velmi těžkým.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra