Reklama:

Najdi a vyhraj! (51/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Míváte někdy sny o cvičení? Já jich už pár měl. Naposledy se mi do snu vloudil Arnold Schwarzenegger, ke kterému jsem se připletl v jakési oldschoolové posilovně. Dali jsme se do řeči a pochopitelně mě přesvědčoval, že mám jezdit supersérie jako on, takže jsem si střihnul klasicky na začátek bench-press a shyby... a zbytek si bohužel nepamatuji. Arnold si jel svoje, a i když už to nebyl Arnold zamlada, ale Arnold v letech, tak mě zaujalo, že trénoval pořád se stejným zápalem a intenzitou, jako si pamatujeme z filmu Pumping Iron. Však znáte ty jeho grimasy a skřeky. Byla to zajímavá zkušenost. Mimochodem, ten trénink založený na supersériích jsem si pak odjel i ve skutečnosti a bralo to fakt dobře.

Měli jste také příležitost zacvičit si ve snu s nějakou osobností?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží sportovní rukavice, zimní čepici anebo láhev od společnosti Reebok, a to podle pořadí, v jakém bude vylosován.


Která americká posilovna bývá nazývána Mekkou kulturistiky?

Najdi a vyhraj! (51/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která americká posilovna bývá nazývána Mekkou kulturistiky?
Extrifit Gym
Gold´s Gym
Oxygen Gym
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 21. 12. 2017 v 08:00 a končí 28. 12. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (50/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se nazývá jeden z tréninků sestávajících pouze ze tří základních cviků (dřep, mrtvý tah, bench-press). Správná odpověď zní: Korte.

Vylosováni byli a lahodné mandlové máslo s mléčnou belgickou čokoládou od společnosti Lucky Alvin získali:

  • Renáta Doležalová - renatadolezalova@...cz
  • Filip Karan - filipkaran@...cz
  • Markéta Vykouková - vmarkytka@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Jana se s námi podělila o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 28. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra