Reklama:

Tipovací soutěž 2017
- konečné pořadí

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

p. Δ nick / jméno plus
body
minus
body
1. (+2) Ryan91 25 -182
2. (-1) matej111 24 -152
3. (-1) Doomio 23 -201
4. (0) deiw 22 -94
5. (0) kubasbubas 22 -216
6. (0) bystri14 21 -184
7. (+6) bbvka 20 -214
8. (+4) Mr.Rob.Zombie 19 -214
9. (-2) kozenyPesek 18 -85
10. (+5) Zodiak411 18 -142

Blíží se konec roku a spolu s tím je zde také velké finále naší tipovací soutěže. V uplynulých měsících jste celkem v osmi tipovačkách sázeli na to, jak si na vybraných profesionálních show povedou kulturisté z kategorie open i do 212 liber, mezi ty nejúspěšnější z Vás jsme přitom díky spolupráci s našimi partnery rozdělili odměny v celkové hodnotě 47.839 Kč! To ale zdaleka není ještě vše. V souladu s pravidly tipovací soutěže Vám dlužíme ještě jména deseti nejlepších tipujících v celkovém pořadí, kteří od nás rovněž dostanou odměnu!

A kteří z Vás se do top 10 naší tipovačky dokázali probojovat? Když jsme poprvé tento rok zveřejnili průběžné pořadí tipovačky po 2. kole, už se začalo formovat pole soutěžících, kteří nakonec vydrželi bojovat o konečné vítězství až do konce. V popředí byli především kubasbubas, Doomio a Matej111. Ryan91 na nejlepší nenápadně vyhlížel z 10. místa. Po čtyřech kolech byl Ryan91 již šestý s tříbodovou ztrátou na zmíněné vedoucí trio, jedním z rozhodujících úderů se pro Ryana stal tip na výsledky Mr. Olympia, ze kterého vytěžil deset plusových bodů a zařadil se na 3. místo. Přesto ztrácel stále dva body. Ty se mu podařilo smazat v posledních dvou kolech, ze kterých jeho největší soupeři Matej111 a Doomio nevytěžili ani bod.

Celkově se tento rok tipovací soutěže zúčastnilo 565 soutěžících. Nejlepší odhad výsledků kategorie do 212 liber měli deiw a jorinek. Největším odborníkem na kategorii open se ukázal být Matej111, který teď asi lituje, že přehlédl poslední kolo, protože tato absence ho možná připravila o celkové vítězství a nejvýraznější podíl z výjimečného množství odměn!


Fantastické ceny pro odměnění deseti nejlepších
v celkovém pořadí tipovacích soutěží pro rok 2017 věnovala společnost Extrifit!

Celková hodnota cen převyšuje 33.300 Kč!


1. místo - Ryan91 vyhrává:

2. místo - matej111 vyhrává:

3. místo - Doomio vyhrává:

4. místo - deiw vyhrává:

5. místo - kubasbubas vyhrává:

6. místo - bystri14 vyhrává:

7. místo - bbvka vyhrává:

8. místo - Mr.Rob.Zombie vyhrává:

9. místo - kozenyPesek vyhrává:

10. místo - Zodiak411 vyhrává:

Long® 80 Multiprotein je multikomponentní (vícesložkový) protein obsahující bílkoviny z 8 proteinových zdrojů. Díky tomu je výrobek typický vyváženým aminokyselinovým spektrem, což je pro jeho účinek velmi důležité! 75 % obsahu bílkovin produktu tvoří syrovátkové proteinové koncentráty, hydrolyzáty a izoláty a zdrojem dalších 25 % bílkovin je micelární kasein a vaječné bílkoviny. Hlavní předností multikomponentního proteinu Long® 80 Multiprotein je jeho postupnější uvolňování, než je tomu u klasického syrovátkového proteinu, a výrobek tak může zásobovat svaly bílkovinami po delší čas! Navíc je obohacen komplexem sedmi enzymů - papainem, alfa amylázou, bromelainem, laktázou, celulázou, neutrální proteázou a lipázou. Obsah proteinů je 76,4 % - 80 % (liší se podle příchuti). Long® 80 Multiprotein je vhodný ve všech případech, kdy je nutné zajistit okamžitou i dlouhodobější nepřetržitou dodávku bílkovin. Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Extrifit přichází
s celou řadou novinek

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby - mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení). Do Vašeho proteinu CFM Instant Whey 80 výrobce přidal komplex sedmi enzymů pro dokonalé strávení proteinu a zabudování bílkovin do svalové hmoty. Jedná se o enzymy: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza a lipáza. Jako hlavní sladidlo je pak zvoleno sladidlo z rostliny stévie 97 %! CFM Instant Whey 80 je k dispozici ve 12 vynikajících příchutích. V ovocných příchutích je obsaženo pravé, sušené ovoce (tedy žádná chemie) a na chuti je to obrovsky znát! Chuť je plná, výrazná a nápoj nádherně krémový. Obsah proteinu je 72,4 - 76,2 % (liší se podle příchuti). Kromě skvělého složení je tento výrobek oblíben díky snadné a bezproblémové přípravě - je výborně rozpustný, nepráší ani netvoří hrudky. Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

High Whey 80 je vysoce kvalitní protein obsahující instantní (výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80 % koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90 % izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace dvou proteinových zdrojů - syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát - Vám přinese výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost a to vše za super výhodnou cenu! Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Značkový hovězí proteinový izolát HydroBEEF® (hydrolyzované hovězí peptidy) s obsahem 97 % hovězích bílkovin tvoří proteinový základ gaineru BeefMass®. Ten společnost Extrifit doplnila kvalitním matrixem sacharidů pro maximální nárůst síly a svalové hmoty. BeefMass® je nový gainer, který obsahuje hydrolyzovanou izolovanou hovězí bílkovinu, jejíž předností je prakticky nulový obsah tuku a cukru. Hovězí proteinový izolát HydroBEEF® je jeden z nejkvalitnějších bílkovinných zdrojů. Užívání hovězí bílkoviny má v silových sportech dlouhou tradici. BeefMass® je určen pro všechny, kdo usilují o nárůst svalové hmoty a síly. Sacharidová složka produktu BeefMass® je tvořena trojkombinací sacharidů s efektem postupného uvolňování glukózových jednotek: středně rychlým maltodextrinem, rychlou dextrózou a pomalou palatinózou (izomaltulózou), sacharidem s nízkým glykemickým indexem. Využití bílkovin gaineru BeefMass® je podpořeno přírodními enzymy bromelainem a papainem u čokoládové příchuti a 7 enzymy u dalších příchutí. Všechny příchutě chutnají excelentně.

Beef Amino Hydro je přípravek, který přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Využijí jej sportovci, kteří chtějí podpořit růst svalové hmoty a přispět k jejímu udržení při náročném tréninku či jiných situacích (např. redukční dieta), kdy je ohrožena katabolismem. Beef Amino Hydro je produkt vyrobený ze značkové suroviny HydroBEEF® (hydrolyzované hovězí peptidy). Jedná se o hydrolyzovanou hovězí bílkovinu - izolát obsahující minimálně 97 % bílkovin - a prakticky žádný tuk ani cukr! Hovězí bílkovina je hydrolyzována a ultrafiltrována. Při hydrolýze dochází k naštěpení bílkoviny, takže výsledný produkt vyniká lepší stravitelností a vstřebatelností. Přibližně 15 % peptidů HydroBEEF® má molekulární hmotnost 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a méně, což jsou velmi krátké (ve sportovní výživě velmi ceněné) peptidy s extrémně dobrou vstřebatelností a využitelností.

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů - 90% izolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování.

Carnigel® je nový produkt od Extrifitu, který přináší dobře známý a mezi sportovci velmi oblíbený spalovač - karnitin - v nové formě gelu. Karnitin je látkou tradičně používanou prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. Jeden sáček obsahuje celých 2000 mg L-karnitinu v 10 skvělých příchutích, a to při nulovém obsahu tuku, cukru nebo umělých barviv v balení! Gelová forma je navíc velmi praktická - nemusíte s sebou nosit žádná balení tekutého karnitinu nebo si odsypávat tablety. Sáček můžete mít vždy po ruce připravený k okamžité konzumaci před tréninkem, na výletech či před závody.

Produkt Q10 firmy Extrifit obsahuje 30 mg koenzymu Q10 v jedné kapsli, jedné z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách. Jedná se o látku podobnou vitamínům. Koenzym Q10 je částečně tělem produkován a částečně přijímán potravou. S tím, jak stárneme, se schopnost produkce koenzymu Q10 snižuje a hrozí jeho nedostatek. Stejně tak je příjem koenzymu Q10 důležitý, když je naše tělo vystaveno zátěži, jakou je intenzivní silový trénink, o to více, pokud je spojen se striktní dietou. Koenzym Q10 je naprosto nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů. Příjem koenzymu Q10 může přispívat k zvyšování energie a odstraňovaní únavy, posilování imunitního systému, normalizaci krevního tlaku, zvyšování výkonnosti a vytrvalosti a obecně posilování antioxidační ochrany buněk.

Produkt Vita-E 400 IU obsahuje přírodní vitamín E (400 IU = 294 mg v jedné kapsli). U sportovců, a obzvláště silových sportů, potřeba vitamínu E stoupá a je nutné jeho doplňování. Vitamín E patří k vitamínům rozpustným v tucích, je důležitým antioxidantem a zpomaluje mimo jiné proces stárnutí.

Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně Vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování a udržení svalové hmoty. Nápoj vyniká úžasnými nutričními hodnotami! Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% proteinový izolát CFM + kofein a maličké množství sladidla. A to je vše! Žádné přídatné látky, žádná ochucovadla, prostě nic, co by navyšovalo nežádoucí tuk nebo cukr.

Omega 3-6-9 obsahuje kombinaci omega 3, 6 a 9 mastných kyselin (1000 mg v kapsli) obohacených o vitamín E (10 mgv kapsli). Příjem omega aminokyselin je velmi důležitý pro zdraví srdce, činnost mozku, funkci zraku, spalování podkožního tuku i nárůst svalové hmoty. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Lecithin podporuje spalování tuků, proto je užíván v redukčních programech. Je vhodný nejen pro sportovce, kteří usilují o vyrýsování, ale obecně pro všechny, kteří chtějí podpořit regeneraci po náročném výkonu. Lecitin je látkou, která má řadu pozitivních účinků, když snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, snižuje krevní tlak, zlepšuje činnost nervového systému, zlepšuje paměť působí protektivně na játra, podporuje funkci imunitního systému, má pozitivní vliv na stav pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů a podporuje regeneraci.

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Kreatin je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

CLA - konjugovaná kyselina linolová je známá hlavně jako látka podporující spalování podkožního tuku a poslední vědecké poznatky svědčí o tom, že užívání CLA má ještě více benefitů. U sportovců se jedná především o podporu růstu svalové hmoty a podporu regenerace organismu.

Iontex® Liquid je naprostá novinka od Extrifitu! Jedná se o univerzální sportovní nápoj výjimečně lahodné chuti, který můžete pít při sportovních výkonech různého charakteru - jak při cvičení ve fitness centru, tak při vytrvalostním tréninku či při jakékoliv jiné pohybové aktivitě. Obzvláště vhodný je pro ty sporty, které mají delší trvání nebo při nichž dochází k větším ztrátám tekutin pocením. Iontex® Liquid Vám zajistí dostatečnou hydrataci, energii a potřebné vitamíny a minerály! Iontex® Liquid obsahuje jako zdroj energie glukózo-fruktózový sirup doplněný o 1000 mg karnitinu, látku tradičně užívanou ve sportovní výživě, a vyvážený komplex 6 potřebných minerálů a 10 vitamínů sestavený logicky podle denních doporučených dávek (RHP). Iontex® Liquid Vám Extrifit nabízí v deseti lahodných příchutích: pomerančová šťáva, ananasový džus, mojito, citron-limetka, kiwi, růžový grep-pomelo, malinová limonáda, višeň, mandarinkový džus a zelené jablko. Všechny chutnají opravdu výtečně!

Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu, který sportovci používají k okamžitému dodání energie před tréninkem a při tréninku. Jdete na trénink unavení po dlouhém dni v práci? Chybí Vám energie v průběhu delší fyzické aktivity? Express Energy Gel Vám okamžitě vrátí energii do sportovního i mentálního výkonu díky vyváženému poměru tří druhů sacharidů, obsahu energizérů, stimulantů a vyváženému komplexu minerálních látek. A to vše v kompaktním balení hotového gelu, který je připravený k okamžité konzumaci!

Aminogel® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Aminogel® je díky svému unikátnímu obsahu určený především pro všechny silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro všechny sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek).

Hellgel® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hellgel® obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát (Creapure®). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně - jeden sáček produktu Hellgel® obsahuje celkem 5 g. Hellgel® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří Vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.

Agrezz® je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon, což potvrdili prakticky všichni respondenti, kteří měli možnost Agrezz® vyzkoušet ještě před uvedením na trh.

Rice & Oat Mash je hotová směs vynikající rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček s ovocem, kokosem a čokoládou. Delikátní chuť jednotlivých příchutí je dána pouze přírodními ingrediencemi. Základem produktu je 100% rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček, která tvoří 80 % zdrojů komplexních sacharidů výrobku Rice & Oat Mash. Dalších 15 % komplexních sacharidů produktu tvoří ovesné vločky a 5 % pšeničné vločky. Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu! 1 dávka = 1 sáček. Excelentní chuť!

BCAA Free Form Liquid 80000 mg obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 - dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. Suplementací BCAA Free Form Liquid 80000 mg při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se „spalovala“ svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci - pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu. Pro nárůst svalové hmoty, na níž se podílejí bílkoviny složené z aminokyselin, podávejte BCAA Free Form Liquid 80000 mg po tréninku.

Kloubní výživa Gela 1000 mg obsahuje kolagenní bílkovinu - hydrolyzát německé želatiny, bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
11. Dekster 18 -183 287. sekáč magor 4 -19
12. jorinek 18 -201 290. novyymichal 4 -21
13. Francoa 18 -221 291. MilanS1991 4 -26
14. pwheeler 18 -235 292. P4vlito 4 -28
15. ShDW 18 -266 293. boris loffler 4 -31
16. shot-putter 17 -144 294. mrazy 4 -33
17. kulturistikabb 17 -187 295. pI3rre 4 -34
18. Pekami 17 -201 296. Fanodlak 4 -35
19. JaapY 17 -202 297. Papyiy 4 -36
20. Pikto 17 -257 298. vassek.s8 4 -37
21. Marketa142 16 -121 299. sypy 4 -38
22. Milda18 16 -174 300. novisss 4 -40
22. DiamonD123 16 -174 301. feler 4 -42
24. Bluepitt 16 -204 302. vojtagym 4 -43
25. dozahranici 16 -222 303. Skrivson 4 -44
26. sethes 16 -233 304. TRICEPS 3M 4 -46
27. radekba 15 -114 305. TomThom 4 -47
28. maxpoint97 15 -121 306. luky26 4 -48
29. Hruby 15 -184 307. jaRiZ 4 -50
30. LUKASNOVAS 15 -190 308. Matin11 4 -52
31. louzensk 15 -193 308. Bazil 4 -52
32. Master1988 15 -201 310. JarEx 4 -55
33. nemjana 15 -306 310. raden62 4 -55
34. MartinG 14 -70 312. WithBB11 4 -56
35. Bleschman 14 -98 313. Mathew26 4 -57
36. mr.kvadriceps 14 -146 314. Jiří Dobiáš 4 -58
37. rizek51 14 -154 315. Mirec11 4 -60
38. Dominik01 14 -169 315. bullit 4 -60
39. Viliamusik 14 -184 317. Jamall123 4 -62
40. viktoria 14 -239 318. Mičus 4 -64
41. thedraken18 13 -102 318. moab 4 -64
42. KrocanxP 13 -121 320. jilcus 4 -66
43. Williaam 13 -132 320. Janikovec 4 -66
44. Hasco 13 -134 322. lukas88 4 -68
45. R_o_b_e_r_t 13 -136 323. Urfy 4 -70
46. milenkoburlica 13 -147 324. Trex22 4 -71
47. fidosek 13 -149 325. honorhunter 4 -75
48. kondy 13 -156 326. mirus 4 -79
49. ssiiix 13 -163 327. gehen 4 -86
50. Milosek108 13 -195 328. Marcel Voevoda 4 -87
51. Maxim 13 -206 329. gooka3 4 -92
52. vlcacek 13 -228 330. lakatosKE 4 -96
53. ONEILL 13 -294 331. silas 4 -99
54. filgus 12 -108 332. rul3r 4 -108
55. blade_123 12 -111 333. lukin99 4 -123
56. BodyEvolution 12 -148 334. Nojmm 4 -125
57. tomina 12 -156 335. NIKEOS 4 -131
58. Marťa Štoppl 12 -180 336. Hary.Mckvak 4 -133
59. Tryggve 12 -182 337. xien 4 -177
60. janlek 12 -183 338. tomas_ondracek 4 -183
61. plojhi 12 -189 339. Elena 4 -193
62. 70mMyW!53 12 -196 340. synthrax 4 -218
63. mrph 12 -198 341. tarjik 4 -277
64. loop 12 -204 342. slezap 4 -331
65. Loner88 12 -211 343. LaFontaine 3 -12
66. gracianus 12 -226 343. V3rc4jch 3 -12
67. roky 12 -239 345. havranek 3 -14
68. Thegrizzly98 12 -248 346. Denisa7 3 -15
69. jindra-N 12 -251 346. sebastien777 3 -15
70. PRoman 12 -280 348. simins 3 -20
71. Masslut 11 -30 349. neal... 3 -29
72. Hardxore 11 -97 350. ivakia 3 -30
73. watouz 11 -178 351. MichalGaraj 3 -32
74. Acht 11 -198 351. mattyp98 3 -32
75. CAne 11 -204 353. tomas mrna 3 -36
76. kelevra 11 -226 354. Stan Mcquay 3 -37
77. donk 11 -229 355. frogg 3 -39
78. balbi 11 -256 355. The.FleX 3 -39
79. knotek.jay 11 -272 357. jenprodnesniden 3 -40
80. LUBOS.s 11 -277 358. DerB 3 -42
81. krispet 11 -283 358. RDK23 3 -42
82. Dalis 11 -313 360. juwa 3 -44
83. Keregi 10 -21 360. johny c 3 -44
84. Paulie02 10 -32 362. Riddick13 3 -46
85. ghost33 10 -37 363. Mart-man 3 -47
86. Zdenekhr 10 -45 363. Tomáš9 3 -47
87. Pitrikus 10 -77 363. dm 3 -47
88. Michal Trapl 10 -78 366. MatEEEs 3 -48
89. bob79 10 -94 366. Michaela_ 3 -48
90. Endo 10 -130 368. JakubKoval 3 -51
91. Fischbi 10 -133 368. Tommy Angelo 3 -51
91. empor 10 -133 370. Mirak52 3 -52
93. bruzek21 10 -140 370. Pisin 3 -52
94. morque49 10 -166 372. aRGin 3 -54
95. Boneraper 10 -200 373. Lesha 3 -58
96. zbynekkyral 10 -215 373. cella 3 -58
97. Nikita67 10 -234 375. Stegy 3 -60
98. owar 10 -241 376. Sigi12345 3 -63
99. Noremorsedan 10 -256 377. jan dziadek 3 -67
100. czepa 10 -348 378. johnyV8 3 -70
101. jkrepela 9 -38 379. stabrnak 3 -76
102. NutellaForLife 9 -42 379. Vít Modrák 3 -76
103. hamouz 9 -45 381. Jakub123a 3 -77
104. Peter8 9 -46 381. Anonymxy 3 -77
105. Lukas107 9 -70 381. CZmates9 3 -77
106. VojtaME 9 -77 381. dakr 3 -77
107. JIRMANjiří 9 -84 385. s0t3k_ 3 -80
108. ondra.me 9 -90 385. Jusuph Wilkocz 3 -80
109. Tommy123 9 -92 387. fazzerelli 3 -88
110. 81honzik 9 -93 388. Pavel Vydra 3 -102
111. Avik 9 -107 389. RVondra29 3 -108
112. Valasekjakub123 9 -113 390. Steew 3 -119
113. KILLDR 9 -134 391. Jakub S 3 -134
114. RIDDY 9 -140 392. kaceray 3 -141
115. amoresPE 9 -165 393. Objemák 3 -165
116. Dávid Kotora 9 -166 394. emi13 3 -175
117. kaktusko12 9 -167 395. noFATE.cz 2 -16
118. Kolomaza 9 -197 396. Jardaflex81 2 -20
119. tumic1 9 -220 397. Kikin 2 -21
120. dispel 9 -226 397. thaarm 2 -21
121. messieu85 9 -243 399. oxygem 2 -22
122. Potas 9 -261 400. pan Inkognito 2 -23
123. bigfeet 8 -23 401. Náďa 2 -25
124. jr.e 8 -26 402. volodyjo 2 -26
125. jirired 8 -27 402. Martas7 2 -26
126. lenka lofflerova 8 -33 402. Turakam 2 -26
127. miroslavfaturik 8 -34 402. Dejvis 2 -26
128. MaKr 8 -35 406. Majke 2 -27
129. Sedli 8 -49 407. zZz mažňák 2 -28
130. dawa 8 -51 408. DexteR874 2 -33
131. md 8 -71 409. Kalis123 2 -35
131. aron55 8 -71 409. ALKAPONE 2 -35
133. glycospeed 8 -79 411. MrkevZ 2 -40
134. Arkon 8 -82 411. Doom4 2 -40
135. jiijk 8 -86 411. Matěj Svoboda 2 -40
136. DavidKorny 8 -93 414. Navrc9 2 -41
137. supros 8 -113 415. bomber6666 2 -47
138. Fenrisek 8 -142 415. Dzitro 2 -47
139. david.lee.hat 8 -148 417. Barzul 2 -50
140. Coufy 8 -176 418. RomanSostok 2 -51
141. m.orph 8 -239 419. Pelda52 2 -52
142. Ikaros 7 -19 420. djanek 2 -54
142. x.e.r.x.e.s 7 -19 420. Petr876 2 -54
142. lukaszkantor 7 -19 422. Robert05 2 -55
145. saidlik 7 -21 422. Marek 84 2 -55
146. Marty411 7 -22 424. PeeterSleeper 2 -57
147. misuldo 7 -23 425. Pepek93 2 -64
148. laftek 7 -26 426. boy111 2 -66
148. k0be 7 -26 426. soichiro 2 -66
150. otto99 7 -27 428. Emil11 2 -70
150. novy65 7 -27 428. Moravcik 2 -70
150. matej.s 7 -27 428. UndyinG 2 -70
153. pítrs123 7 -30 431. alfa007 2 -71
154. Martin Blažek 7 -32 432. ton.ny 2 -72
155. fefe 7 -33 433. Jakubo9 2 -75
156. Marcello 7 -38 434. Ladslunecko 2 -78
157. Expertt 7 -41 435. bellito 2 -79
158. martinaslechtova 7 -43 436. Atari 2 -80
159. vojtam 7 -60 437. karci2001 2 -81
160. kubamic 7 -63 438. Sgeorge 2 -82
161. Tylis 7 -71 439. cb490763 2 -84
162. Simp´[L]e 7 -72 439. CHMEL 2 -84
163. DRiMR 7 -75 441. stormrage 2 -92
164. Lempl998 7 -78 442. yesbuddy 2 -94
165. darebak4 7 -80 443. grimm 2 -97
166. mrpsychic 7 -83 444. morycs.63 2 -99
167. MilMar 7 -84 445. Samantha 2 -103
168. Seva98 7 -88 446. pablo.ybr 2 -110
169. GabrielaSed 7 -94 447. mx1 2 -141
170. Knox 7 -99 448. AlexiKing 2 -151
171. papaya 7 -122 449. Ungi 2 -154
172. Humanic145 7 -148 450. persie87 2 -214
173. Viliam2 7 -151 451. evuska 2 -218
174. YUD 7 -155 452. Negr86 2 -425
175. mickey.g 7 -158 453. DavidKopr 1 -11
176. gregoryh 7 -198 454. tonysosa 1 -15
177. Radek7 7 -201 455. filgus2 1 -16
178. Legas 7 -207 456. Matik2509 1 -18
179. cendads 7 -208 457. Smidos 1 -24
180. Ashok 7 -226 458. Knur 1 -25
181. sevcifr 7 -227 459. Laura278 1 -26
182. janinho 7 -239 460. Wiz 1 -28
183. accept 7 -243 460. David J 1 -28
184. ondra6 7 -247 462. fakooo 1 -32
185. Bali 7 -268 463. j.a.k.e.e.r 1 -34
186. Sanr11 7 -283 464. Cher 1 -42
187. Venclarini 6 -26 465. jEncEk_ 1 -45
187. cosek 6 -26 466. kiLa 1 -46
189. Dzejvr 6 -29 466. Marty7 1 -46
189. MichalVintr 6 -29 468. mika-el 1 -47
189. Le Housenka 6 -29 469. DafMEN 1 -52
192. Erik95 6 -30 470. Pažout 1 -54
193. Nataius 6 -33 471. frank001 1 -58
193. Tomáš Třetina 6 -33 472. MartinAura 1 -67
195. Filipecek07 6 -34 473. bulinak 1 -74
195. koukal 6 -34 474. berkice 1 -77
197. schwimer 6 -37 475. Ondřej Smolka 1 -78
197. marwe91 6 -37 476. konecnyt 1 -80
199. tomaska.jozef 6 -38 477. Stichy 1 -87
200. Jakub Marouš 6 -39 478. akim.drtic 1 -115
200. ironfighter 6 -39 479. xpadavanx 1 -116
202. patrikdundych 6 -40 480. DobrakJohn 1 -131
202. Everts 6 -40 481. ujjka 1 -170
204. pavelorsag 6 -44 482. Petr Prielozny 0 -11
205. Patrk 6 -46 482. seul 0 -11
205. Maudis 6 -46 482. jarosjaan 0 -11
207. Traky 6 -51 485. Royi 0 -12
207. Petr Kolínský 6 -51 486. Petra Kluzáková 0 -13
209. Dave1913 6 -56 486. chyler314 0 -13
210. drvari 6 -69 488. beans 0 -14
211. StaryOrech 6 -70 488. kkouba 0 -14
212. KubisCZE 6 -72 490. M4T3Ss 0 -16
213. macoandrasik 6 -74 490. FlyCZE 0 -16
214. symaripka 6 -76 492. kretek 0 -17
215. Josef Vinter 6 -85 492. KATARINA27 0 -17
216. hruskamara 6 -99 494. ZeusEx 0 -19
217. def 6 -108 495. banoss 0 -20
218. Shredder 6 -112 496. don.chujan44 0 -21
218. violence 6 -112 496. ja.kouba 0 -21
220. Xavnajdak 6 -115 498. MutantkiddBodybuilder 0 -25
221. whoo 6 -123 499. daymoon 0 -26
222. H_aslam 6 -154 499. diamond1234 0 -26
223. Tousja 6 -186 499. Velmen 0 -26
224. xxxmarekxxxmlg 6 -197 502. ZdenekHc87 0 -27
225. romanironmann 6 -205 502. janvitous 0 -27
226. Apofis 6 -211 504. kremi717 0 -28
227. Dushky 6 -218 504. wannabeaesthetic 0 -28
228. plihal99 6 -227 506. Jaromir Vondra 0 -29
229. marketaw 6 -243 507. lufelkl 0 -30
230. Majklozo 6 -259 508. Zakk88 0 -31
231. Jousefs 6 -297 508. Zulakiller 0 -31
232. urba 6 -359 510. telda 0 -33
233. w3rmer 5 -20 511. silapo.72 0 -36
234. svoobi 5 -23 512. Matassin 0 -37
235. nikosg 5 -29 512. Mravenec1 0 -37
235. dosak 5 -29 514. Michal019 0 -38
237. OPekarek 5 -30 515. AlistairDosNelson 0 -39
237. stehuraales 5 -30 515. Wewerka 0 -39
239. denny_rocx 5 -31 517. semik1989 0 -40
240. P.E.P.A. 5 -32 518. paveleminger 0 -41
241. anrou 5 -33 519. izm 0 -42
241. Mindandbody 5 -33 520. Kate001 0 -43
241. Dodo123 5 -33 521. PeKralik 0 -46
244. ondra911 5 -34 521. Katiecze 0 -46
245. Pavel98 5 -36 523. delikatess 0 -47
245. Dragon777 5 -36 523. horakmatej 0 -47
247. ushisko 5 -37 523. zemanek87 0 -47
248. sagito 5 -38 526. LukasPochyly 0 -49
248. xKaspy 5 -38 527. Dawe92 0 -50
248. adrian0120 5 -38 527. Mudrys 0 -50
251. LukášXxx 5 -39 527. Hohnosek 0 -50
252. Bob123 5 -40 530. polda 0 -51
253. Škalo 5 -42 531. Miloš Kment 0 -53
253. Imen 5 -42 531. whale1 0 -53
255. Evolves 5 -43 531. Morfeus29 0 -53
256. 9027 5 -44 531. BelleMorte 0 -53
257. bajkales 5 -45 535. terez.4 0 -54
258. nomc88 5 -46 535. Dzanek 0 -54
259. cendacarovny 5 -47 537. acslada 0 -55
260. nykrmajer 5 -49 538. Finkel 0 -58
261. CiganHalt 5 -51 539. Patrik007 0 -60
261. Marek Vinklárek 5 -51 540. miroslavkuba96 0 -61
263. Pan cinka 5 -53 540. Rybalka40 0 -61
264. decarabas 5 -55 540. Makovsky 0 -61
265. Nogueira 5 -56 540. Rage_cz18 0 -61
266. ja.Banan 5 -61 544. TheFitMedic 0 -62
267. Laco91 5 -62 545. Kesitnarf 0 -64
268. ja.va 5 -70 545. Štěpán Vodvárka 0 -64
269. coleman94 5 -72 547. beast1989 0 -65
270. Kuba 94 5 -78 547. grek 0 -65
271. Tony98 5 -82 549. rolf14 0 -69
272. opica 5 -97 549. Filip Zich 0 -69
273. viktor98 5 -112 551. Jochinho 0 -70
274. Sockx 5 -126 552. ingedoc 0 -72
275. thoth 5 -128 552. Wild-Elven 0 -72
276. scorpionus 5 -134 554. freya 0 -74
277. dre.mc 5 -141 555. Lukas12355 0 -78
278. Viper007 5 -145 556. Lukyn55 0 -79
279. Jiří Stejskal 5 -150 557. member 0 -80
280. Study 5 -157 558. PodzimekMilan 0 -82
280. Jofi 5 -157 558. biOZz 0 -82
282. harik 5 -198 560. Houmí 0 -88
283. Keni 5 -207 561. Jakub Ibl 0 -91
284. Radoslav 5 -215 562. Rahorus 0 -97
285. Tommm 5 -390 563. jurakral1 0 -99
286. Džiry 4 -14 564. Nicolas23 0 -170
287. kubezz 4 -19 565. TheNiaNex 0 -174
287. Cabas2 4 -19


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.12.12:14Ryan91 - Deiw: Díky, to máš pravdu, mám to zásobu na celý rok :D Ma..
09.12.11:30matej111 - Pecka škoda prvého miesta že som to vynechal tú poslednú t..
08.12.16:03Majka - Není zač :) Držím palce v příštím roce!
08.12.16:01Majka - Ten první má nálož za více než 10.000 Kč :) Tomu říkám odm..
08.12.14:50Zodiak411 - Sice jsem vyhrál takové drobnosti, ale i to potěší :) Mám ..+1
08.12.13:37deiw - Ten první má docela dobrou nálož, 5kg proteinu, 3kg gainer..
08.12.13:30deiw - Díky za tipovačky a ještě více za ceny. Jen zvyknout si na..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra