Reklama:

Adela Ondrejovičová míří
mezi IFBB Elite profesionálky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Adela Ondrejovičová, účastnice dvanácti klání v profesionální lize IFBB Jima Maniona, přestupuje zpět do mezinárodní federace IFBB, kde si v bodyfitness žen vyzkouší nový koncept IFBB Elite profesionálních soutěží. Své fanoušky o tom tato trojnásobná účastnice Figure Olympia z let 2015 až 2017 informovala prostřednictvím sociálních sítí a zprávu včera přinesly také naše partnerské webové stránky Eastlabs.sk.

Koncept IFBB Elite profesionálních soutěží byl zaveden letos na podzim v souvislosti s ukončením dosavadní spolupráce mezi profesionální ligou IFBB Jima Maniona a mezinárodní federací IFBB. Závodníci, kteří dosud působili v Manionově profesionální lize přitom mají možnost zažádat si u mezinárodní federace IFBB o přestup mezi IFBB Elite profesionály a Adela Ondrejovičová není zdaleka první sportovkyní, která této příležitosti využívá.

V její kategorii bodyfitness, jejíž obdobou je v profesionální lize figure žen, mezi IFBB Elite profesionálky již přestoupila Francouzka Sidibe Khoudiedji, která IFBB Elite profesionální kartu převzala přímo z rukou prezidenta mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji během nedávného Mistrovství světa ve fitness. Sidibe v Manionově profesionální lize v letech 2014 až 2017 absolvovala celkem pět soutěží. Pro podobný krok, tedy návrat do mezinárodní federace IFBB z profesionální ligy, se v předchozích týdnech rozhodl již také závodník v mužském physique Dennis Johansen, bikiny fitnesska Yana Kuznetsova, anebo kulturisté Dalibor Hájek a Michael Muzo. Všichni čtyři si přitom zároveň start na IFBB Elite profesionální soutěži rovnou vyzkoušeli.

Připomeňme, že taková klání se dosud odehrála tři. A to IFBB Nordic Elite Pro, Cancun Elite Pro a IFBB Elite Pro Milano. Ze všech třech prvních profesionálních soutěží v novodobé historii mezinárodní federace IFBB jsme Vám přitom přinesli přehledně zpracované výsledky. Dostanete se k nim prostřednictvím odkazů uvedených výše!


Adela Ondrejovičová na Figure Olympia 2017 (13. místo)


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra