Reklama:

Česká pojišťovna mistrovství ČR ve šplhu na laně 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Je tu advent a s ním čas, kdy se většina lidí chystá na Vánoce, ovšem závodníci ve šplhu mají v tomto období poněkud jiné starosti. Hubnou a ladí formu, aby byli co nejlépe připraveni na nejdůležitější závod sezóny - mistrovství České republiky. Již poněkolikáté v řadě se tato vrcholná soutěž ve šplhu uskuteční v prostorách pražského obchodního centra Harfa, a to v sobotu 9. 12. 2017 od 11:30 hodin. V čase od 10:45 do 11:30 bude probíhat prezentace závodníků.

Na MČR se představí čtyři soutěžní kategorie - dorostenci, ženy a dorostenky - ty čeká souboj s lanem o délce 4,5 m, muži a senioři pak budou šplhat na laně o délce 8 m. Jak udávají pravidla, soutěže se mohou zúčastnit pouze závodníci, kteří v průběhu roku 2017 absolvovali alespoň dvě Velké ceny a na některé z nich dosáhli daného nominačního limitu, který činí maximálně 7 vteřin pro dorostence a max. 12 vteřin pro muže, pro ženy limit není určen.

Zajímavostí letošního ročníku je fakt, že se do soutěže opět vrátí dříve neporazitelný rekordman Aleš Novák, kterému se v roce 2009 podařilo na 8m laně dosáhnout rekordního času 4:87. Všichni zasvěcení diváci budou jistě s napětím sledovat, v jaké formě se rodák ze Šternberka vrátí po závodní pauze.

O doprovodný program se postará se svým efektním vystoupením Cirkus Mlejn a E. R. S. Street Workout Praha. Všichni diváci jsou srdečně zváni.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNa vlastní kůži: Kurz freedivingu ane...
Lucie (11:05) • Děkuju moc za pochvalu:) Jinak mě opravdu zaujalo, že Petr říkal, že to, že umí pracova...
magazínNa vlastní kůži: Kurz freedivingu ane...
Noremorsedan (21:16) • Moc hezky napsaný článek, Lucinko. Jsem moc rád, že se téma freediving objevila na strá...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (06/...
Spazik (10:45) • Myslím si, že to jak se kdo prezentuje ve videích, na soc. sítích atd. je především zál...
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Turakam (18:43) • To sa uvidí, ak sa dorieši jeho štart na mr. O, tak je to jasny víťaz 212ky.
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Petr Prielozny (17:15) • hodne vyvazena postava v podani Hadiho. Skoda,ze nedostane tolik prostoru jako kdyby by...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra