Reklama:

Najdi a vyhraj! (49/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Lidi zpravidla přivede do posilovny touha nějakým způsobem změnit svoje tělo. Někdo chce pár kilogramů přibrat, jiný by zase rád něco shodil. Pokud ale u cvičení zůstanete dlouhodobě, je dost možné, že nakonec zjistíte, že minimálně stejně jako dosažení onoho cíle Vás nakonec baví i ta cesta, aspoň tedy co se tréninku týče. Začnete mít rádi ten pocit, kdy už nemůžete, ale i přes pálení a bolest pokračujete a vymáčknete ještě několik opakování.

Pokud jste z těch, kteří si tyto chvíle sebetrýznění užívají, a jste vyznavači hesla "no pain, no gain", mám pro Vás dnes malý tip. Jestli jste si mysleli, že už nemůže existovat nic bolestivějšího než odjet poctivý leg day, vyzkoušejte si po tomto tréninku ještě foam roller. Tento ďábelský válec se Vám zakousne do rozbitých stehen tak silně, že objevíte úplně novou dimenzi bolesti. A kromě toho, že na něm po tréninku uroníte pár slz, Vám to ještě pomůže s regenerací.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží balení 16 ampulí BCAA Turbo a balení 16 ampulí předtréninkového doplňku Drive od společnosti Dex.


Jak se nazývá automasážní pomůcka z tvrdé pěny?

Najdi a vyhraj! (49/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá automasážní pomůcka z tvrdé pěny?
foam killer
foam roller
foam rower
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 12. 2017 v 08:00 a končí 14. 12. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (48/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik let bylo letos nejčastěji mužským závodníkům na soutěžích SKFČR. Správná odpověď zní: 18 let.

Vylosováni byli a sportovní batoh, tašku nebo gym sack od společnosti Reebok (v tomto pořadí) získali:

  • Luboš Koutný - koutnak.lu@...cz
  • Silvie Siberínová - salome-karo@...com
  • Miloslav Boubal - kasarslava@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Vladimír se s námi podělil o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 14. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra