Reklama:

Najdi a vyhraj! (48/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Člověk musí kolikrát obdivovat, v jakých botách dokážou lidé odjet trénink. Je jasné, že pokud Vaše cvičení spočívá v několika sériích peck-decku, předkopávání a supersérii bicepsů a tricepsů na kladce, tak je úplně jedno, co máte na nohách. Na nějaké to lehčí fitness skotačení si vystačíte i s nejrozšířenější obuví ve fitness centrech, kterou jsou boty na běhání. Horši ale je, když pak s nimi chcete zvednout něco těžšího. Sám nemám žádné vzpěračky za pět táců, ale mám boty s tvrdší rovnou podrážkou. Když jsem si onehdá vzal taky botasky, jako že mi budou ladit k outfitu (oh yes), tak jsem sice vypadal stylově, ale když jsem chtěl jet těžší push-press s velkou činkou, tak to bylo jako vzpírat na vodní posteli. Zeptejte se schválně Jirky Orsága, kolik nadhodí na vodní posteli. Podle mě moc ne. Image je na nic, vracím se zpátky ke svým dřevákům.

Speciální odstavec si v tomhle krátkém úvodu zaslouží střelec, kterého jsem kdysi viděl jet legpress s asi 400 kg, a to se žabkami na nohách. Je pravda, že frčí minimalistická obuv, ovšem tahle varianta vyžaduje opravdu hodně odvahy.

V čem cvičíte Vy? Máte zápasnické boty jako Kai Greene, pár Conversek od Louieho Simmonse, nejnovější model vzpěračských Adidasek nebo jste to byli zrovna Vy, koho jsem viděl na tom legpressu?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží sportovní batoh, tašku, nebo gym sack od společnosti Reebok, a to podle pořadí, v jakém bude vylosován.


Kolik let bylo letos nejčastěji mužským závodníkům na soutěžích SKFČR?

Najdi a vyhraj! (48/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik bylo letos nejčastěji mužským závodníkům na soutěžích SKFČR?
18 let
25 let
30 let
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 11. 2017 v 08:00 a končí 07. 12. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (47/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaký výkon letos zajistil Davidu Lupačovi titul mistra světa v silovém trojboji. Správná odpověď zní: 1127,5 kg.

Vylosováni byli a After Training Protein (540 g) od společnosti Nutrend získali:

  • Miloslav Hübner - larrydux@...cz
  • Jana Bendová - bendova@...cz
  • Jakub Vaňásek - fakuarl@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Pavel se s námi podělil o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 7. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra