Reklama:

Najdi a vyhraj! (47/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Několik let v posilovně a ještě práce v internetovém magazínu o kulturistice a fitness, to se na člověku nevyhnutelně podepíše. Možná, že na sobě také pociťujete určité získané deformace. Sám mám například tendenci hodnotit formu i jednotlivé partie naprosto kohokoliv, koho potkám. Nedávno jsem například v metru zahlédl snad sedmdesátiletou paní, která mě zaujala zcela fenomenálním rozvojem předloktí, jaký je u žen k vidění snad jenom na freskách Michelangela. Je to normální? Pravděpodobně ne.

Pokud však chcete dát těmto tendencím průchod a ještě je zúročit například jako rozhodčí na soutěžích v kulturistice, právě metro se může stát Vaším cenným pomocníkem. V létě, kdy je plné spoře oděných lidí, Vám totiž poskytne prakticky nekonečné množství "závodníků" k hodnocení. Poté, co vstoupíte do vozu, se rozhlédněte kolem a nejprve bleskově proveďte eliminaci. Za další stanicí si vyberte kandidáty do finále, a než dojedete na konečnou, měli byste mít v hlavě konečné pořadí včetně absolutního vítěze. Za pár týdnů budete mít oko už tak vycvičené, že na podzim budete moci směle obléknout tmavomodré sako.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží After Training Protein (540 g) od společnosti Nutrend, proteinovou směs určenou pro konzumaci ihned po ukončení náročného tréninku. Základ tohoto proteinu tvoří mimořádně kvalitní proteinová směs, která vyniká lehkou a rychlou vstřebatelností a využitelností.


Jaký výkon letos zajistil Davidu Lupačovi titul mistra světa v silovém trojboji?

Najdi a vyhraj! (47/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaký total letos zapsal zlatý David Lupač na MS v silovém trojboji?
1127,5 kg
1000,0 kg
1195,5 kg
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 23. 11. 2017 v 08:00 a končí 30. 11. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (46/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje nejlepší český vzpěrač současnosti. Správná odpověď zní: Jiří Orság.

Vylosováni byli a jedno z čokoládových arašídových másel od společnosti Big Boy získali:

  • Artur Boháč - artur.bohac@...com
  • Romana Píšťková - romanapistkova@...cz
  • Jana Némethová - nemethovajana@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Jana se s námi podělila o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 30. listopadu. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra