Reklama:

Přijďte se podívat do nového FirstStep fitness v Praze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

A je to tady! Vaše nové FirstStep fitness centrum v Praze Vás zve na den otevřených dveří, kde máte vstup zdarma a můžete se vyfotit se zajímavými hosty!

Kde: Stará Spojovací 2263/9, Praha 9 (mapa zde)
Kdy: 27. - 29. října 2017 od 9:00 do 22:00
Akce: měření InBody zdarma a ke každé zakoupené permanentce proteinový nápoj

Fitness centrum Vás nadchne krásným, příjemným a novým prostředím s nejmodernějšími značkami strojů LAX New Generation a kvalitními trenéry, kteří Vám budou k dispozici sedm dní v týdnu - ve všední dny od 6:30 do 22:00 a o víkendech od 9:00 do 21:00.

Fitness centrum se nachází v blízkosti nákupního centra Harfa (cca 500 m) a jeho dopravní dostupnost je výborná. Doprava do FirstStep fitness je velmi jednoduchá, buď k nám přijdete metrem, tramvají, nebo autem. Možnost parkování máte přímo před FirstStep fitness, kde je dostatek místa pro každého!

Ve fitku je pro Vás připravena kardio zóna s běžícími pásy, rotopedy značky inSPORTline, Steelflex, Schwinn a AirBike, taktéž ke cvičení můžete použít pomůcky jako TRX, lana, fitball, overbally, stepy nebo balanční bosu. Prostorná část posilovny se nachází v nižším patře, kde najdete stroje, činky, lana, pomůcky pro funkční trénink, zátěžové vesty, medicinbaly i kettlebelly.

V této části posilovny jsme pro Vás připravili i místnost, která je připravena na konzultace a poradenství pro soutěžící. Vytvoříme pro Vás profesionální fotografie a samozřejmě máte možnost profesionálního poradenství od mistra světa a profesionálního rozhodčího p. Vinogradova. Velkým lákadlem je členství v Target Teamu!

V prostorách na patře se nacházejí sprchy, toalety, šatny a sál, který je k dispozici každému cvičícímu. Sál máte možnost využívat na skupinové lekce, individuální tréninky, pózing či další aktivity.

FirstStep fitness si zakládá především na spokojenosti zákazníků, na vstřícném přístupu a příjemné atmosféře. Je to Vaše místo pro aktivní odpočinek a relax. Úžasné prostory FirstStep fitness doplňuje ozvučení LD systémem a zpříjemňuje bar, kde jsou k dispozici káva, nápoje a doplňky výživy značky Nutrend, Survival a Extrifit. Po příchodu do našeho FirstStep fitness máte možnost zakoupit si jednorázový vstup nebo permanentku, která se vždy vyplatí! Celé fitness má rozlohu 600 m2, takže je zde dostatek prostoru pro každého, navíc je klimatizované.

Budeme se na Vás těšit! Staňte se členem FirstStep fitness, staňte se členem Target Teamu! Další informace získáte na webových stránkách firststepfitness.cz nebo e-mailu firststepfitness@email.cz.

Váš tým FirstStep fitness.


FirstStep fitness - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra