Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Různé soutěže Arnold Classic
pod hlavičkou různých organizací?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Říká se, že v dnešní době je jedinou jistotou jistota změny. A na to, že se toho po ukončení dosavadní spolupráce mezi profesionální ligou IFBB Jima Maniona a mezinárodní federací IFBB změní mnoho, jste mohli vzít jed. Změny se, zdá se, budou týkat i soutěží Arnold Classic, které se aktuálně konají na všech šesti obydlených kontinentech.

V posledních několika hodinách se muži, kterým spolutvůrce konceptu soutěží Arnold Classic Arnold Schwarzenegger svěřil před lety do rukou pořádání klání nesoucích jeho jméno, předháněli v prohlášeních, kdo se připojí k jaké organizaci. Březnové severoamerické Arnold Classic, které svou historii píše už od roku 1989, bude postaveno tak, že bude určené pro profesionály z profesionální ligy IFBB Jima Maniona a bude k němu připojena amatérská soutěž pořádaná právě profesionální ligou, na které se bude bojovat o možnost do profesionální ligy IFBB přestoupit. Stejnou cestou se vydává také Arnold Classic Australia, jehož promotérem je zkušený Tony Doherty. Také zde, stejně jako v USA, nově amatérská část klání bude organizována jako kvalifikační soutěž profesionální ligy IFBB.

V této souvislosti zdůrazněme, že co se týká kvalifikačních soutěží pro přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona, pak tato klání nejsou považována za soutěže mezinárodní světové federace IFBB (a vztahují se na ně tedy tato pravidla, tzn. platí, že by se jich závodníci mezinárodní IFBB/SKFČR účastnit neměli).

Pořadatel Arnold Classic Africa Wayne Price proti tomu včera vydal prohlášení, ve kterém uvedl, že se souhlasem Arnolda Schwarzeneggera africké klání bude věrno mezinárodní federaci IFBB a jejímu konceptu IFBB Elite profesionálních soutěží. Na amatérské části afrického Arnold Classic se tak bude bojovat o IFBB Elite profesionální kartu. Jak do různých soutěží Arnold Classic, které budou pořádány pod hlavičkou různých organizací, zůstane zapojen sám Arnold, napoví následující týdny a měsíce. Ty stejně tak ukáží, k jakým federacím se připojí pořadatelé soutěží Arnold Classic South America, Arnold Classic Asia a Arnold Classic Europe.

Bob Lorimer, Ana Paula Leal, Arnold Schwarzenegger, Tony Doherty a Wayne Price na fotografii ze září 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.10.17:04Zodiak411 - Booože to je ale bordel...+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínDavid Bednář - trénink nohou před Arn...
torturer (22:52) • Uživatel squatinho98…u posledního videologu Milana Šádka jsi psal, že na multipressu dř...
magazínIFBB European Cup 2021 - kompletní vý...
petrpolak (14:43) • Boris Pavlovič zbytečně nevyužívá svůj potenciál, když kategorii vozíčkářů nechal netkn...
magazínJaroslav Jeníček - trénink zad a bice...
torturer (09:37) • Taháme
magazínMartina Sletsjoee - trénink zad a noh...
fobo (00:11) • tvl kategorie physique masters. Moc trapnějších věcí ve fitness už nemáme, než starší p...
magazínJaroslav Jeníček - trénink zad a bice...
Valasekjakub123 (22:37) • To nafoukly břicho to je fakt hnus! Kazí to celej dojem jestli si toho rozhodčí vsimnou...
NOVÉ INZERÁTYpráce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...
seznamka Najdu tě?
Hledám ženu,nejlépe České Budějovice a okolí,se zájmy v posilování,relaxování,dobrém jídle a obča...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie