Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Jak to žilo na stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ronnie.cz bude mít stánek na expu při EVLS Prague Showdown!
Myslíte si, že máte sílu? Ukažte ji!

Už je to pár dní, co se uskutečnil další ročník jedné z nejprestižnějších událostí roku. Ano, řeč je o největším mezinárodním festivalu silových sportů EVLS Prague Showdown 2017. Tento ročník se jako první odehrával na novém místě v PVA Expo Letňany a mohl nabídnout ještě o něco lepší požitek než ty předchozí, které měly své působiště v Holešovicích. Maličko nám tento víkend připomínal olympiádu, protože k vidění tu byly takřka všechny sporty, které mají něco společného se silovými výkony, vytrvalostí a výbušností.

I my jsme si pro Vás nachystali něco navíc. Určitě víte, že se pro Vás na stánku Ronnie.cz vždy snažíme připravit nějakou zajímavou challenge o hodnotné ceny. I tentokrát jsme chtěli, abyste si návštěvu našeho stánku spojili s nějakým sportovním zážitkem a abyste se u nás trochu vyhecovali a překonali sami sebe. Chtěli jsme pro Vás ale tentokrát připravit něco zajímavějšího, a tak jsme naši challenge posunuli na vyšší level. Připravili jsme si pro Vás vymakanou stěnu od společnosti LAX, kde jste si mohli vyzkoušet, jestli se máte o roli Tarzana ucházet už tento rok, nebo to ještě raději odložit.

Na výběr jsme Vám dali dvě trasy. Mužům jsme měřili čas při těžší variantě a ženám při té lehčí. Samozřejmě byla možnost si to jen vyzkoušet a získat od nás nějakou tu maličkost jako třeba vzorečky, náramky, propisky nebo letáček se slevou do našeho e-shopu. Ti, kteří si nic zkoušet nemuseli a šli rovnou do boje o hlavní výhru - balíček suplementů, měli za úkol přeručkovat z levého dolního rohu horní trasou do pravého dolního rohu v co nejrychlejším čase. A že některé časy stály za to! Nejlepší ze všech výkonů podal street workouter Jirka Přibyl, který zvládl tuto trasu za pro některé nepředstavitelných 20 vteřin! To už byl vskutku solidní výkon. Ale i v ženách se našly sympatické výkony. První místo si odnesla Verča Szabóová a ukázala ostatním, že i ženy to v sobě mají.


Vaše výkony na Ronnie.cz challenge


Známé osobnosti a sportovci na stánku Ronnie.cz

Zkusit si naši stěnu přišlo i několik známých sportovců a osobností. Mezi nimi byli například Vojta Koritenský, strongman Jirka Tkadlčík, sportovec a zpěvák Ben Cristovao, Michal Kulštejn, Václav "Noid" Bárta s Kubou Prchalem, Filip Šteflovič, Vítek Sahula a další. Navštívit nás přišel také strongman Jiří Vytiska, který uznal, že se svojí váhou raději nebude riskovat životnost stěny, nebo také Milan Šádek, který se fotil se svými fanoušky a prohodil s námi pár slov. Děkujeme za návštěvu!


Ochutnávky

A pokud se zrovna nesoutěžilo, tak tu byly k dispozici naše ochutnávky tyčinek značek Nutrend, Survival, Extrifit a MaxxWin. Dále jsme Vaše chuťové buňky pokoušeli opravdu špičkovým arašídovým máslem od společnosti Lucky Alvin. Másla sklidila opravdu veliký úspěch a my se ani nedivíme. Zapít jste to mohli instantními aminokyselinami od značek Survival a Extrifit, takže bylo opravdu co ochutnávat.


Velkou výhodou této události je jistě to, že je cílena na všechny silové sporty. Kromě kulturistiky si své našli také sportovci CrossFitu, street workoutu, strongmani, powerlifteři, MMA fighteři a další. Návštěvnost tohoto festivalu potvrzuje, že zájem o silové sporty stále roste, a to je dobře. Zážitek to byl opravdu veliký a tento ročník nastavil laťku dost vysoko. Nám nezbývá nic jiného než si zase rok počkat a těšit se na další ročník EVLS Prague Showdown. Určitě se ale uvidíme už dříve na některé z dalších akcí různých silových sportů. Děkujeme za účast a těšíme se na Vás příště!


Stánek Ronnie.cz - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 103 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra