Reklama:

Najdi a vyhraj! (40/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokud jste četli upoutávku a zaujal Vás ten Conor Mayweather, tak vězte, že se jedná o laciný marketingový trik, případně o nejapný žert, chcete-li. Buďme k sobě upřímní a přiznejme si, že Conora Mayweathera z Vás žádný ručník neudělá. Na druhou stranu jsem na ten ručník před chvílí koukal a je opravdu pěkný a příjemný na dotek, takže by se mi samotnému líbil. Žel, kvůli střetu zájmů je mi zapovězeno soutěžit, krutý to osud.

Pokud jste dočetli až sem a máte v úmyslu teď otevřít diskuzi a poukázat na určité nesrovnalosti v článku, vraťte se k jeho první větě.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží ručník od společnosti Reebok s motivem UFC.


Jaké označení mají nově vzniklé profesionální soutěže
mezinárodní světové federace IFBB?

Najdi a vyhraj! (40/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké označení mají nově vzniklé profesionální soutěže?
IFBB Elite Pro
IFBB Rafaelo Pro
IFBB Ronnie.cz Pro
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 05. 10. 2017 v 08:00 a končí 12. 10. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (39/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou přezdívku získal aktuální Mr. Olympia Phil Heath. Správná odpověď zní: "The Gift".

Vylosováni byli a balení unikátní proteinové superpotraviny Proteinut® a lahodný oříškový krém ze šesti druhů ořechů Nut 6! od společnosti Extrifit získali:

  • Viktorie Kmínková - viktorie.kminkova@...cz
  • Michal Hromas - hromas.michal@...cz
  • Saša Krispl - sasenka.bazira@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Pavlína se s námi podělila o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Pochlubila se i se svým osobním úspěchem minus 20 kg za 1,5 roku. Gratulujeme, děkujeme a posíláme malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 12. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 64 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra