Reklama:

Myslíte si, že máte sílu?
Ukažte ji!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ronnie.cz bude mít stánek na expu při EVLS Prague Showdown!

Myslíme, že je již ten správný čas Vám představit naši challenge na stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Showdown Expo! Tohle si prostě chcete zkusit!

Jak jsme Vám již avizovali, stánek Ronnie.cz nesmí na největší mezinárodní akci spojené se všemi silovými sporty v ČR chybět. Připravili jsme si pro Vás spoustu aktivit, a tak doufáme, že se za námi na expu při EVLS Prague Showdown zastavíte!

Kromě možnosti setkat se u nás s různými osobnostmi silových sportů a ochutnávek všech možných produktů jsme připraveni z Vás dostat maximum! A to na naší Ronnie.cz challenge!

Co Vy? Přijdete nám ukázat, co ve Vás je, a vyhrát hezké ceny?

Sledujte, co Vás čeká! Již zítra a v sobotu!

Ronnie.cz challenge na EVLS 2017

Máte sílu? A víte to jistě, nebo si to jen myslíte? :D Přijďte si to ověřit na náš stánek na EVLS! A pozor, je to ještě těžší, než se to zdá. :D Budeme rádi, když video nasdílíte. :) Info o pravidlech i drobných odměnách v prvním příspěvku pod videem.

Zveřejnil(a) Ronnie.cz dne 27. září 2017

Pravidla jsou jednoduchá! Buď zvolíte lehčí trasu A, nebo pro odvážlivce máme připravenou trasu B.

Pokud se na trase A dostanete až do cíle, odměníme Vás kšiltovkou či vakem Ronnie.cz a drobnými dárky. Pokud zvládnete trasu B až do cíle, kromě darování čepice či vaku si zapíšeme Váš čas a nejrychlejší muž a nejrychlejší žena dostanou hodnotný balíček suplementů! Ale nebojte, pokud se Vám do cíle nepodaří dostat. I za snahu a účast na naší challenge dostanete drobný dárek! Každý má na podání toho nejlepšího možného výkonu dva pokusy.

Přijďte nás navštívit na stánek již zítra 29. 9. nebo v sobotu 30. 9. do haly pro expo v PVA Letňany. Kdykoliv během dne vždy od 9:00 až do večera (pá do 20:00, so do 18:00). Mapu umístění stánku najdete v tomto článku. Těšíme se na Vaše výkony, protože "Věříme ve Vaši sílu"!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra