Reklama:

Najdi a vyhraj! (39/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Letošní Olympii máme dávno za sebou, ale její dozvuky stále doznívají. Největším tématem kulturistické YouTube scény přitom bylo, jestli může mít Mr. Olympia "břuch" jako Phil Heath. Sám nejsem Philovým fanouškem a také bych s nadšením uvítal nového Mr. Olympia, jenže komu jinému to mohli letos dát? "Big Ramy" přišel oproti loňsku větší, jenže tím zase značně ztratil na připravenosti a detailech. William Bonac vypadal skvěle, ale i na můj vkus je to bohužel trpaslík. Pamětník Dexter Jackson se pohoršil a věčně ospalý Shawn Rhoden, naděje minulých let, vypadal dost bídně i na to páté místo, na kterém letos skončil. A kdyby na Olympii přišel Kai? Pokud Vám vadí Philův střed těla, asi těžko můžete horovat za Kaie Greena. No tak třeba zase příští rok.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží balení unikátní proteinové superpotraviny Proteinut® a lahodný oříškový krém ze šesti druhů ořechů Nut 6! od společnosti Extrifit.


Jakou přezdívku získal aktuální Mr. Olympia Phil Heath?

Najdi a vyhraj! (39/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou přezdívku získal aktuální Mr. Olympia Phil Heath?
"Big Ramy"
"Flexatron"
"The Gift"
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 27. 09. 2017 v 08:00 a končí 05. 10. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (38/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolikátý ročník soutěže EVLS se letos v Praze uskuteční. Správná odpověď zní: 6. ročník.

Vylosováni byli a vstupenky na EVLS Prague Showdown 2017 získali:

  • Denisa Oborná - oborna.den@...cz
  • Tomáš Prokopec - giob@...cz
  • Jan Grygar - jencek01@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Jirka se s námi podělil o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 5. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra