Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (41/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Cvičím už několik let a jsem zvyklý cvičit sám. Nepotřebuji se s nikým při tréninku vybavovat, vyhovuje mi, že si přijdu do fitka, kdy chci, odejdu si, kdy chci, a odjedu si, co chci a jak chci. Podle toho, jak mám zrovna náladu. Když náladu nemám, tak třeba nejdu cvičit vůbec. Do tohohle zaběhnutého rytmu anarchie a svobody vstoupil chlápek, kterého zaujala moje půlhodinová silová seance na bench-pressu, a že bychom prý měli cvičit spolu. No, moc se mi do toho nechtělo, ale říkal jsem si, že za zkoušku nic nedám, a domluvili jsme se na příští týden.

Den předtím jsem bojoval s nachlazením a teplotou, nicméně jsem borce neměl jak kontaktovat, takže jsem se rozhodl to přece jen absolvovat. On nakonec vůbec nepřišel a já si odjel pěkně sám nejlepší trénink za dlouhou dobu. Nádhera.

Jak to máte Vy? Cvičí se Vám lépe samotným, nebo vyžadujete, aby Vám sparing na tréninku pohmatem pomáhal k lepšímu procítění hrudníku?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží jedno velké (330 g) a tři menší (40 g) balení různých variant zdravých burákových másel od společnosti Lucky Alvin, která potěší všechny Vaše smysly.


Ve kterém městě najdete od poloviny října nejnovější pobočku
Sportovního obchodu Ronnie.cz?

Najdi a vyhraj! (41/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém městě najdete nejnovější pobočku obchodu Ronnie.cz?
v Ostravě
v Jihlavě
v Olomouci
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 12. 10. 2017 v 08:00 a končí 19. 10. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (40/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké označení mají nově vzniklé profesionální soutěže mezinárodní světové federace IFBB. Správná odpověď zní: IFBB Elite Pro.

Vylosováni byli a ručník od společnosti Reebok s motivem UFC získali:

  • Oľga Šmidriaková - o.smidriakova@...com
  • Patrik Prachař - patrik.prachar@...cz
  • Milan Koupilík - mkoupilikk@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Franta se s námi podělil o radost a fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 19. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra