Reklama:

Olympia Amateur Las Vegas
2017: komu se dařilo?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Henry Jackson na Olympia Amateur Las Vegas 2017
O mezinárodní amatérské soutěži v kulturistice a fitness Olympia Amateur Las Vegas, která se ve čtvrtek 14. září konala jako součást tradičního Olympia Weekendu, jsme se již zmínili v souvislosti s kontroverzí způsobenou tím, že mezinárodním rozhodčím IFBB nebylo vedením organizace NPC umožněno klání v rozporu s platnými pravidly rozhodovat. Nechme ale všechny spory stranou a představme si blíže závodníky, kteří si na lasvegaské amatérské Olympii vydobyli právo zamířit do profesionální divize IFBB.

Podle dostupných informací na soutěži nakonec bylo uděleno osm profesionálních karet, když se cesta do profi tábora otevřela před dvěma nejúspěšnějšími účastníky souboje o celkové vítězství v kulturistice mužů, classic physique, physique mužů a bikiny fitness žen. Mezi kulturisty rozhodčí nejvíce zaujal Eslam Elmasry, jenž ač je původem z Egypta, tentokrát závodil za Spojené státy. Borec, který zaujme především silnými čelními postoji, v Las Vegas nastoupil v kategorii do 100 kg. Druhé místo v absolutce za Elmasrym obsadil Mexičan Victor Lopez, jenž bral zlato v kategorii do 90 kg. I jemu tak patří profesionální karta.

Henry Jackson, jehož přípravu jsme pro Vás sledovali, na klání sice dokázal zvítězit v kategorii nad 100 kg, ale v souboji o celkový triumf jej jak Elmasry, tak i Lopez předstihli, což znamená, že na něj profi karta tentokrát nezbyla. Henry se přitom po amatérské Olympii rozhodl změnit plány a proti původním předpokladům nenastoupí k listopadovému NPC Nationals. Znovu se do boje o profi kartu plánuje zapojit až na NPC USA 2018.

V classic physique absolutně zvítězil Američan Marvin Cornejo, pro nějž Olympia Amateur Las Vegas představovala už pátou soutěž v sezóně, profi karta patří i v absolutním pořadí druhému Nathanielu Mosesovi. V mužském physique profi kartu získali Brazilec Michael Willian Lima a Iziah Kanhai, jenž závodil za Trinidad a Tobago. Mezi bikiny fitnesskami podobného úspěchu dosáhly Američanky Jodi-Ann Riley a Na'Iyma Thompson.


Nejúspěšnější účastníci Olympia Amateur Las Vegas 2017


Foto:
www.npcnewsonline.com / Jeff Binns


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNejčastější chyby ve stravě začáteční...
Roumec (15:29) • Jak tedy na po tréninkové jídlo když zvládnu normální jídlo tak do hodiny a půl? Protei...
magazínVideo: fantastický íránský profesioná...
Rahorus (22:41) • Ročník 93 ale vypadá tak na 40..
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
jari (21:04) • Toni Gutierrez, nikdy se nedostal do bodovaný patnácky a hle, přestup k super eliťákum...
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
Marczus (16:10) • Koukal jsem na fotky kategorie open. Opravdu jsou to profíci? Mr. Santoja, běž s tím do...
magazínJeremy Buendia: následky zranění prsn...
Arnold Strong (00:11) • No zvětšil.se neskutecne a co za defekt by to melo byt na zádech ?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra