Reklama:

360tka uzavřela sportovní sezónu ve velkém stylu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Poslední 360tka této sezóny je za námi. V sobotu 2. září naposledy v tomto roce závodníci protnuli cílovou pásku v Riegrových sadech.

Sobotní 360tka byla plná překvapení. Vše začalo počasím, které se i přes nepříznivé předpovědi umoudřilo a bylo naprosto ukázkové. Závodníci tak měli ideální podmínky pro běh a podávali parádní výkony. Hvězdou závodu se stal jedenáctiletý Kryštof Vaněk, který si střihl závod s dospěláky a doběhl na neuvěřitelném druhém místě. Právem byl vyhlášen jako hrdina závodu.

Sobotní 360tku si bude dlouho pamatovat i Martin "Kopr" Kopřiva, který doběhl v čase 38:58 a konečně vybojoval první místo. První příčka mu zaslouženě patří a my gratulujeme. Přesně minutu za Martinem doběhl Tomáš Dvořák a třetí místo obsadil Jakub Petříček. V kategorii žen zazářila Anna Stocknerová s časem 46:20, o necelou minutku později dokončila Marie Nováková. Na třetím místě doběhla Radka Kozlová.

Velké povzbuzování proběhlo i na závěr závodu. Hromadná podpora posledního závodníka v cílové rovince bolestivých žabáků je důkazem toho, že 360tka podporuje sportovního ducha, týmovost a zdravou rivalitu. Tyto hodnoty se snaží předat i dětským závodníkům. Právě dětí se dostavilo velké množství. Dobrovolníka Libora prohnala na trati patnáctka mladých sportovců a budoucích hvězd dospělácké kategorie.

O závodníky i přihlížející bylo během dne dobře postaráno. Předvedly se tanečnice z Pole Heaven a vystoupil také Progy, autor originálního songu 360tky "Ty na to máš". Atmosféra byla strhující a všichni ze sebe vydali maximum. V tomto závodě získali ti nevytrvalejší poslední dílek Classic do série Trinitas a uzavřeli tak sezónu s kompletní sbírkou medailí.

Letošní sezóna sice končí, ale nezoufejte, 360tka už se poctivě připravuje na příští rok. Chystají se novinky nejen na trati!

Těšíme se na další rok, gratulujeme a děkujeme všem závodníkům, kteří byli v letošním roce součástí rodiny 360tky. Všichni dokázali bojovat s vlastním tělem i myslí a obhájili tak heslo závodu "TY NA TO MÁŠ"!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazín10 důvodů, proč (ne)konzumovat kokoso...
Strong86 (11:55) • tady to hezky vysvětlil :) https://www.youtube.com/watch?v=I_j-tBJ3Kss
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (06:51) • Diamond Cupy jsou ale prostě jen větší pohárovky, tak to není nic proti ničemu.
magazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra