Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Jak se skákalo na stánku Ronnie.cz na Gladiator Race?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Závodníci v těchto dnech perou poslední kusy špinavého oblečení z víkendového překážkového závodu Gladiator Race v Josefově a my se můžeme pustit do rekapitulace celé události. Přihlášených závodníků bylo zhruba 2500 a skutečnost tomu také odpovídala. Davy lidí proudily mezi stánky a startovním polem a z toho velká část si našla cestu i k nám na stánek Ronnie.cz.

Začalo se dopoledním programem, který byl ve znamení dětského závodu, a do boje se zapojilo zhruba 400 malých závodníků. Atmosféra byla skvělá a my jsme se na stánku vcelku zapotili. Jako vždy jsme totiž pro Vás měli nachystanou výzvu a přirozená soutěživost přilákala mnoho kolemjdoucích. V některých chvílích se tak dokonce stály fronty. I přes velký zájem se každý dostal na řadu a výsledkem byly opravdu povedené výkony, za které bychom se nemuseli stydět ani my dospělí. Matěj, který si zaslouženě vybojoval první místo, zvládl krásných 77 přeskoků za minutu a zajistil si tak výhru, která obsahovala maličkosti jako láhev, šejkr, tyčinky apod.

Zápolení dětí skončilo zhruba okolo 11. hodiny dopolední a poté se situace zklidnila. Bylo vidět, že většina lidí se již soustředí na svůj výkon v hlavním závodu. U nás na stánku se ale i tak nadále soutěžilo, ochutnávalo a řešily se dojmy ze závodů. Dětskou část soutěže jsme tedy uzavřeli a postupně začalo chodit více a více dospělých, kterým jsme samozřejmě připravili obtížnější překážku. Z mužů si první místo "vyskákal" sympatický Viliam s výkonem 71 přeskoků. První příčku v ženách si po celou dobu udržela Marika s 47 přeskoky. Gratulujeme!

Myslím tedy, že závod se nakonec vydařil a lidé odcházeli spokojení. To Vám určitě potvrdí i náš Ronnie.cz Extreme Team, který se překážkového závodu Gladiator Race taktéž zúčastnil a po celé odpoledne nám na stánku dělal společnost. U nás na stánku to žilo celou dobu a patřičně jsme si to také užívali. Za to bychom Vám rádi poděkovali. Ať už jste přišli soutěžit, nebo třeba jen ochutnat tyčinku a něco se o nás dozvědět, tak nás každá návštěva potěšila. Doufáme tedy, že se uvidíme na jedné z dalších soutěží!

Sledujte naše stránky, brzy se ozveme s místem dalšího působení.


Stánek Ronnie.cz na Gladiator Race (Josefov) 2017 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 23 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra