Reklama:

Představujeme Ronnie.cz Extreme Team na závod Gladiator Race!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Jak jsme Vás již informovali v několika článcích a pozvánkách, tento víkend se v Josefově u Jaroměře ve východních Čechách koná extrémní překážkový závod Gladiator Race. Sice máme v redakci reportéry, kteří se takovýchto závodů účastní opakovaně, aby přinášeli reportáže a zážitky přímo z trati, ale tentokrát se závodů zúčastní i čtyřčlenný tým, který dala dohromady naše marketingová manažerka Martina. Členové týmu Ronnie.cz se tedy na tomto závodu sejdou v hojném počtu, neboť zde budete mít možnost také navštívit náš stánek a zasoutěžit si o skvělé ceny či ochutnat různé tyčinky.

V krátkosti bychom Vám rádi členy Ronnie.cz Extreme Teamu představili, abyste věděli, kdo nás bude reprezentovat a s jakým cílem se do závodu přihlásili.

Markeťačka Martina

Martina Donátová u nás v Ronnie.cz zastupuje marketing, a protože je poměrně akční a ráda zkouší nové věci, jako cíl letošního roku si předsevzala mimo jiné sportovní aktivity účastnit se alespoň jednoho překážkového běhu. Takže to pro ni bude premiéra. Cílem je podat maximální výkon, ale protože vůbec netuší, co ji čeká, přehnané ambice na umístění nemá. Tým dala dohromady především proto, aby celý závod byl hlavně skvělým zážitkem a novou zkušeností.

Co se týká jejích zájmů, má ráda silové a bojové sporty. Několik let se věnovala kickboxu a loni na podzim se zúčastnila několika pohárových soutěží v bikiny fitness. Protože se ráda nechá vyhecovat, na tento typ závodu se moc těší a věří, že svůj tým nezklame, a poběží, co nejlépe to půjde.

Zkušená závodnice Ivana

Ivča Javná o sobě tvrdí, že už je stará třicetiletá bába - zřejmě proto, že je z celého týmu nejstarší. Zato má ale nejvíce zkušeností s extrémními běhy, neboť již absolvovala Spartan Race Super (13 km), Tough Mudder v Německu (18 km), Gladiator Race v Holicích, Army Run Major ve Vyškově či dvakrát půlmaraton v Praze.

Má ráda fitness, začínala na skupinových lekcích a následně se přeorientovala na kruhové tréninky, fitko a běh. Tedy pro tento typ závodu ideální příprava. Kromě sportu miluje i jídlo, zejména čokoládu, ale jinak ji baví zdravá strava. Tento závod s námi běží zejména kvůli tomu, aby si ho užila a měla příležitost zabít svého přítele Martina, který ji na závodech velmi rád prudí. O dalším členovi se dočtete hned vzápětí.

Hecíř a rallyecrossový závodník Marťas

Jestli někdo jede na tento závod podávat maximální výkony, pak je to právě Martin Rajchman, přítel Ivči. Nejenže je hlavním strůjcem přihlášení týmu právě na tento závod, ale také je plně připraven buzerovat celou posádku Ronnie.cz Extreme Teamu k nejlepším výkonům. Nějaké holčičí fňukání ho nezajímá, a proto si s holkami nebude brát žádné servítky. Možná zde bude ten zdroj vzájemné partnerské závodní lásky s Ivčou. :-)

Jeho popis ale berte s nadsázkou, Martin je především srandista. Má rád fyzicky náročné sporty a extrémních běhů se účastní, protože s každým kilometrem ho to nabíjí víc a víc, takže je mu vlastně jedno, jak je závod dlouhý. Jeho dalšími velkým koníčky jsou kromě silových sportů rallye a rallyecross. Na závodech sbírá v poslední sezóně samá dobrá umístění, tak se mu snad bude dařit i tady.

Běžec Daniel

Danovi Kocourkovi je 26 let a se závodním koupáním v bahně již má zkušenost z loňského Tough Mudder v Německu. Očekává, že i domácí Gladiator bude pěkná porce zábavy a dřiny v jednom. Ve svém volném čase se nejraději věnuje fotografování, zpěvu a kytaře, ale také rád vaří. Snaží se udržovat ve formě hlavně pravidelným běháním. Nejvíce se tedy v sobotu těší na tu běžeckou část závodu.

Na dojmy ze závodu se můžete těšit v reportu již příští týden!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 86 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Kašpar - trénink zad a rozhovor
silapo.72 (09:00) • Já jsem to zhlédnul až do konce, ale jinak se také přikláním k názoru, že hlasitost hud...
magazínTomáš Kašpar - trénink zad a rozhovor
jiiriik (20:48) • video asi dobrý, ale ten řev tý hudby je fakt neůměrnej vůči mluvenýmu slovu který je z...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
DrobecekVlada (13:16) • To dřív bude starý v MMA nebo boxu *19*
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
DrobecekVlada (12:28) • Koukám že nekteří nerozdýchají titulek víc než to nerozdýchal ten kluk, co v zápase pro...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
Arnold Strong (12:23) • Takze mladý Bures zavodit v kulturistice nebude asi nukdy?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra