Reklama:

Najdi a vyhraj! (35/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Minulý týden jsme Vám přinesli zprávu o tom, že ve věku nedožitých 46 let zemřel Rich Piana. Příčinou jeho smrti bylo nevratné poškození mozku, které utrpěl následkem infarktu. Sám musím říct, že jsem Riche sledoval rád. Jeho postava se mi samozřejmě nelíbila, ale měl své osobní kouzlo. Richova videa navíc často paradoxně nebyla o kulturistice, Rich Piana se snažil lidi motivovat, aby pracovali na dosažení svých snů, přičemž mluvil o podnikání, o vzdělání i o dobrých vztazích v rodině.

Richova přítelkyně Chanel ve videu, kde popsala své poslední chvíle s ním, uvedla, že když byl v umělém spánku, všechny vzkazy se slovy podpory a vděčnosti, které mu mezitím lidé zavolali, měly dohromady 6 hodin. Mezi nimi byl také muž, který chtěl Richovi poděkovat za to, že ho svým entuziasmem motivoval k tomu, aby se vrátil do školy a stal se molekulárním biologem. Asi na tom chlapovi něco bylo. Že byl Rich Piana i něco víc než jen potetovaná karikatura s přifouknutými pažemi a zanechal za sebou určitý pozitivní odkaz, si můžete připomenout třeba v tomhle vzpomínkovém videu.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Cesta vojáka Michala Černého od nakladatelství CPress. Autor v knize zachytil svou vlastní cestu - od motivace pro vstup do armády přes zážitky během základní vojenské služby až po tvrdý výcvik a mnohaleté působení ve službě jako profesionální voják, během které se zúčastnil i čtyř misí v Afghánistánu.


Jaký titul získal Rich Piana během své kulturistické kariéry?

Najdi a vyhraj! (35/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaký titul získal Rich Piana jako amatérský kulturista?
Mr. Olympia
Mr. California
Mr. Universe
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 31. 08. 2017 v 08:00 a končí 07. 09. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (34/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který kulturista letos nebude soutěžit na EVLS Prague Pro. Správná odpověď zní: Dennis Wolf.

Vylosováni byli a balení proteinové superpotraviny Proteinut® a oříškový krém ze šesti druhů ořechů Nut 6! od společnosti Extrifit získali:

  • Jiří Heřmánek - scapegrace@...cz
  • Anna Pytlíková - pytlikova.anna@...cz
  • Sandra Spáčilová - sandra.bullock58@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Zdeňka se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 7. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 60 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNejčastější chyby ve stravě začáteční...
Roumec (15:29) • Jak tedy na po tréninkové jídlo když zvládnu normální jídlo tak do hodiny a půl? Protei...
magazínVideo: fantastický íránský profesioná...
Rahorus (22:41) • Ročník 93 ale vypadá tak na 40..
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
jari (21:04) • Toni Gutierrez, nikdy se nedostal do bodovaný patnácky a hle, přestup k super eliťákum...
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
Marczus (16:10) • Koukal jsem na fotky kategorie open. Opravdu jsou to profíci? Mr. Santoja, běž s tím do...
magazínJeremy Buendia: následky zranění prsn...
Arnold Strong (00:11) • No zvětšil.se neskutecne a co za defekt by to melo byt na zádech ?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra