Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Na závodu Deadlift Challenge šlo o maximální výkony!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Tuto sobotu jsme se s Ronnie.cz stánkem zúčastnili jedinečné akce svého druhu, a to Deadlift Challenge vol. 1, která se konala v pražské Plechárně na Černém Mostě.

Jednalo se o první ročník tohoto závodu, kde hlavním cílem nebylo vyhrát, ale především ukázat, co v soutěžících je. Byla to jejich osobní challenge a šlo o to překonat sám sebe. To se u mnoha závodníků povedlo, neboť spousta z nich na závodě zatáhla svoji maximálku na mrtvý tah. Byl pokořen také předem avizovaný pokus o rekord 700 kg na double deadlift, který překonal Petr Petráš spolu s Václavem Češkou. Kromě samotných závodů uvnitř haly zde bylo možné vidět mnoho známých tváří se světa silových sportů u nás, a tak jste si mohli popovídat nebo se vyfotit třeba s Vojtou Koritenským, Tomášem Burešem, Slávkem Vinogradovem, Jirkou Orságem nebo s již zmíněnými Petrem Petrášem a Vencou Češkou. O zajímavou podívanou a nabitý program bylo tedy postaráno.

Závod se organizačně povedl. Závodníci si přišli kromě hezkého zážitku a maximálního výkonu také na skvělé ceny. Hlavní výhrou bylo zapůjčení vozu Mercedes-Benz C63s AMG a dále soutěžící mohli vybojovat robotický vysavač iRobot Roomba, výrobník sody značky Limo Bar a samozřejmě putovní pohár.

A jak Vám šla naše sportovní výzva na stánku?

Protože Ronnie.cz byl mediálním partnerem akce, bylo jasné, že nemůže chybět. Proto jste se mohli zastavit i u nás. A i my jsme pro Vás měli připravený program.

Jako vždy byla pro návštěvníky akce připravena sportovní výzva. Tentokrát se zúčastnilo opravdu hodně lidí. Na své si přišli i ti nejmenší, kteří často bojovali zarputileji než dospělí. Soutěžilo se o výrobky značek Survival, Nutrend nebo Extrifit.

Výherci naší sportovní výzvy

Cenu za první místo v mužích, kteří měli za úkol vydržet ve dřepu s nataženýma rukama a 10kg kotoučem v nich, si odnesl Petr s vynikajícím časem 1 minuta a 44 vteřin.

V ženách dominovala sympatická Marina, která byla o pár vteřin lepší než ostatní a zasloužila si tak protein značky Survival a další maličkosti jako tyčinky, nakopávač, náramky apod.

Jak jsme již zmínili v úvodu, dětí se do boje pustilo opravdu mnoho. Všem však vévodili sourozenci Svatí, a to konkrétně Lucka, která zhruba o 10 vteřin překonala i svého bratra, a to přes naprosté vyčerpání. I slza ukápla, ale nechala se námi vyhecovat a podala skvělý výkon!

Byli jsme moc rádi, když jste se nebáli a našich výzev se účastnili. Vůbec nešlo o výkon, ale o to hecnout se a zapojit se. Bylo to moc fajn. Věříme, že jsme si to všichni užili. Rádi bychom Vám za tým Ronnie.cz poděkovali, že jste se za námi zastavili nebo jste se zapojili do soutěže či nás jen pozdravili. Budeme se těšit na dalších závodech! Konkrétně se uvidíme již příští sobotu na Gladiator Race v Josefově!


Dění na stánku Ronnie.cz na akci Deadlift Challenge
- fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 43 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra