Reklama:

Jak správně jistit Vašeho sparinga u základních cviků

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Pokud se pokoušíte o maximálku nebo se chystáte odjet těžkou sérii o více opakováních skutečně nadoraz, je určitě dobrý nápad mít s sebou někoho, kdo Vás bude jistit, a když už nebudete moct, pomůže Vám bezpečně dokončit opakování. Tenhle člověk, případně lidé, ovšem musí vědět, jak na to, jinak může snadno dojít ke zranění všech zúčastněných. Nemluvíme tu teď o pomáhání sparingovi dvěma prsty při stahování kladky, ale o jištění u těžkých základních cviků.

Jak správně na to, Vám dnes ukáže Mark Bell a kluci ze Supertraining Gymu, kam se stahují příznivci powerliftingu z celého světa. Uvidíte, jak správně jistit při dřepu zezadu i ve více lidech zboku, jak správně podat činku a jistit u bench-pressu a jak stát co nejlépe pro případ, že by se Vašemu tréninkovému partnerovi zamotala hlava při mrtvém tahu.


Správné jištění u dřepu, bench-pressu a mrtvého tahu


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra