Reklama:

I mezi Predatory se našla spousta nadšenců pro naši výzvu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tuto sobotu 19. srpna se v Plzni uskutečnil závod Predator Run, na který bylo dopředu ohlášeno velké množství závodníků a na který jsme Vás minulý týden zvali. Kromě klasického závodu pro dospělé se během odpoledne odehrál i závod pro nejmenší Predator Junior, a tak se dal očekávat i větší zájem rodin.

Takovéto události jsme se se stánkem Ronnie.cz zúčastnili poprvé, a tak jsme byli v očekávání, jak vše půjde. I když jsme se báli špatného počasí, a to především deště, tak ve výsledku byly podmínky pro závodníky ideální a nebránily ani v poklidném procházení si všech stánků a především toho našeho. :-)

A jak to u nás na stánku nakonec vypadalo?

Jako vždy jsme si pro Vás připravili challenge, která tentokrát spočívala spíše ve fyzické zdatnosti, když jsme Vám dali za úkol kliky a dřepy na čas. Lidé se ze začátku trochu ostýchali, ale brzy několik kolemjdoucích nasadilo pomyslnou laťku svými prvními pokusy a pak už se to rozjelo. Výkony byly většinou velmi dobré, a dokonce jsme museli přejít k variantě počítání setin, protože časy byly velmi těsné a boj o první místo rozhodovaly právě vteřiny.

Mužskou kategorii s výzvou v podobě 30 kliků a 30 dřepů s výskokem vyhrál Pavel s časem lehce pod 45 vteřin a zaslouženě si odnesl výhru, která obsahovala protein od firmy Extrifit a další dárky jako třeba šejkr, tyčinky, náramky, nálepky apod.

Ženám, které měly za úkol o 10 kliků méně, ale stejné množství dřepů, dominovala Erika s časem 51 vteřin. Soupeřkám připravila těžkou výzvu v překonání jejího výkonu. Žádné jiné soutěžící se lepší čas nepovedl a na Eriku tak čekala hlavní výhra v ženské kategorii.

Výhra v dětské kategorii putovala do rukou jedné příjemné rodiny, a to především jejím ratolestem. Ty dokázaly zvládnout i přes nabízení lehčí varianty zadání mužské a dámské části ve velmi dobrém čase, a tak si zasloužily odměnu za první místo.

Kromě challenge jsme se samozřejmě věnovali Vám, návštěvníkům, a nabízeli ochutnávky, předávali naše vědomosti, šířili povědomí o tom, co vše Ronnie.cz dělá, a užívali si příjemné atmosféry závodu.

Věříme, že jsme si to všichni užili. Rádi bychom Vám za tým Ronnie.cz poděkovali, že jste se za námi zastavili nebo jste se zapojili do soutěže či nás jen pozdravili. Budeme se těšit na dalších závodech, které jsou již tuto sobotu! Uvidíme se v Praze v Plechárně na Černém Mostě na akci Deadlift Challenge. Nechte se překvapit, jakou výzvu si pro Vás tým Ronnie.cz přichystá tentokrát!


Stánek Ronnie.cz na Predator Race - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (14:09) • *32* *88*
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (13:55) • Jo, to mě mohlo napadnout, že to tak dopadne :) Tak děkuji, i když to nebylo zveřejněno...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (12:20) • Krásný předvánoční čas přeji... a ze sluchátka se ozvalo: `Ale jistě, žádný problém...`...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (11:35) • Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude vyhlášení celoročních výsledků? Pokud se nepletu, m...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra